آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۴

آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۴

وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۲۴ آبان ماه را ۱۰۵ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۱۰۰۷۹۷
بازدید : ۴۳۵۳
۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰

فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امرور ۲۴ آبان ماه ۱۰۵ نفر اعلام شدکه به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۲۸ هزار و ۲۷۲ نفر رسید.

طبق اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۴۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۶۰ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶ میلیون و ۴۵ هزار و ۲۱۲ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۵ میلیون و ۷۰۸ هزار و ۲۵۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

سه هزار و ۴۹۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۳۷ میلیون و ۱۴۶ هزار و ۸۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۲۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۸۷ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۲۲ شهر در وضعیت زرد و ۱۱۳ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۴۳۸ هزار و ۸۶۹ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ٢٥٣ میلیون و ۶۶۸ هزار و ۱۶۱ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۶ هزار و ۲۸۲ در یک روز به تعداد پنج میلیون و ۱۱۰ هزار و ۵۴۵ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۲۲۹ میلیون و ۳۶۷ هزار و ۹۰۶ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۷۸۳ هزار و ۴۳۹ نفر (۵۰۶ نفر)

۲. برزیل ۶۱۱ هزار و ۲۲۵ نفر (۶۱۲ نفر)

۳. هند ۴۶۳ هزار و ۵۳۰ نفر (۲۸۵ نفر)

۴. مکزیک ۲۹۰ هزار و ۸۷۲ نفر (۲۴۲ نفر)

۵. روسیه ۲۵۴ هزار و ۱۶۷ نفر (یک هزار و ۲۴۱ نفر)

۶. پرو ۲۰۱ هزار و ۶۰۵ نفر (۳۲ نفر)

۷. اندونزی ۱۴۳ هزار و ۶۴۴ نفر (۲۰ نفر)

۸. بریتانیا ۱۴۲ هزار و ۸۳۵ نفر (۱۵۷ نفر)

۹. ایتالیا ۱۴۰ هزار و ۷۳۹ نفر (۱۴۳ نفر)

۱۰. ایران ۱۲۸ هزار و ۵۲۳ نفر (۱۲۴)

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه