قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۹

قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۹

قیمت بیت کوین امروز ۲۹ آبان ماه علیرغم افزایش ۵.۱۶ درصدی به ۵۸۹۳۷ دلار معادل ۱۷۰۷۹۳۵۳۲۳ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۰۹۳۶
بازدید : ۳۴۱۹
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۲

فرادید| بیت کوین بار دیگر به کانال ۵۸ هزار دلار بازگشت. امروز ۲۹ آبان ماه قیمت بیت کوین علیرغم ثبت افزایش ۵.۱۶ درصد به ۵۸۹۳۷ دلار معادل ۱۷۰۷۹۳۵۳۲۳ تومان رسید.

بیت کوین هفته وحشتناکی را سپری می‌کند، زیرا دلار شاهد پیشروی قدرتمندی بوده و با توجه به چشم‌انداز اقتصادجهانی بسیاری از معامله گران ارز‌های دیجیتال تمرکز خود را به رمزارزها‌هایی مانند اتریوم و بایننس‌کوین تغییر دادند.

به گزارش فرادید؛ اکنون که بیت کوین نسبت به رکورد‌های ثبت شده در اوایل ماه، حدود ۲۰ درصد کاهش ارزش پیدا کرده است، برخی از بازیگران به صف خریداران این رمزارز اضافه شدند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، افرادیکه که در دوره شش تا ۱۲ ماهه گذشته بیت‌کوین خریده‌اند مصمم به نگه داشتن اندوخته‌های خود هستند.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند ناحیه حمایت استاتیک معتبری در محدوده ۵۹ تا ۶۰ هزار دلار وجود دارد و احتمالا بیت‌کوین از این ناحیه برگردد، اما اگر این ناحیه از دست برود اولین ناحیه حمایت معتبر محدوده ۵۳ هزار دلار است.
بیت کوین در حال حاضر زیر سطح حمایت ۶۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود و زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار گرفت.

اگر بیت کوین نتواند بالاتر از منطقه مقاومت ۶۱۲۰۰ دلاری خود را بازیابی کند، ممکن است روند نزولی را افزایش دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۵۹۵۰۰ دلار است.

اولین حمایت عمده اکنون نزدیک به سطح ۵۹۲۰۰ دلار در حال شکل گیری است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۵۸۵۰۰ دلار است که در زیر آن خرس‌ها ممکن است نقاط منفی بیشتری را هدف قرار دهند. در مورد ذکر شده، ممکن است قیمت در کوتاه مدت به سمت منطقه حمایتی ۵۵۰۰۰ دلار کاهش یابد.

در جهت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۶۰۷۰۰ دلار است. همچنین یک خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۶۰۷۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD وجود دارد. بسته شدن مناسب بالاتر از سطح ۶۰۷۰۰ دلار می‌تواند زمینه را برای افزایش بیشتر فراهم کند. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۶۲۵۰۰ دلار است؛ که به سطح ۵۰ درصدی فیبو اصلاحی نزدیک است.

اگر گاو‌ها قیمت را به ۶۲۵۰۰ دلار برسانند، احتمالاً خرس‌ها موضع خواهند گرفت. هر گونه سود بیشتر می‌تواند در‌ها را برای حرکت به سمت سطح ۶۳۲۰۰ دلار باز کند. اگرچه بیت‌کوین ریزش کرده، اما داده‌های صرافی‌های در بخش معاملات آتی نشان می‌دهد که معامله‌گران حرفه‌ای هنوز به رشد بیت‌کوین تا ۸۰ هزار دلار امید دارند.

وستنفلد معتقد است، تا زمانیکه فاندامنتال‌های زنجیره‌ای ثابت و بدون تغییر بمانند، چشم انداز میان مدت قیمت بیت کوین، صعودی خواهد بود.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین