هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۹/۰۲

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۹/۰۲

با توجه به تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران امروز ۲ آذرماه برای برخی استان‌های کشور بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۱۰۱۰۸۱
بازدید : ۱۵۷۱
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳

فرادید| بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران، امروز سه شنبه ۲ آذرماه در برخی نقاط استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و جنوبی، یزد، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، لرستان، مرکزی، همدان، قم، سمنان و چهارشنبه در خراسان جنوبی بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

پنجشنبه با نفوذ جریانات سرد شمالی، کاهش ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما همراه بارندگی در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.

به گزارش فرادید و به نقل از سازمان هواشناسی ایران، این وضعیت جمعه در شمال شرق کشور پیش‌بینی می‌شود. بارش در نقاط سرد سیر همراه با برف خواهد بود. روز شنبه هم در سواحل خزر و شمال شرق بارش پراکنده خواهیم داشت.

روز‌های پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط استان‌های واقع در غرب و استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی نیز بارش رخ خواهد داد. سه شنبه و چهارشنبه خلیج فارس و پنجشنبه دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و اوایل شب غبار محلی با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه نیمه ابری و غبار محلی با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان گفت: طی امروز و فردا بندرعباس با دمای ۳۰ و ۳۱ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و همدان با دمای ۱۰ و ۱۲ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

وضعیت آب و هوای ایران

برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین