فورد اکویتر؛ کراس اوور توربو مخصوصِ بازار آسیا

فورد اکویتر؛ کراس اوور توربو مخصوصِ بازار آسیا

نمایشگر دیجیتال دو قسمتی در کنسول اصلی جلو، ویژه نمایش اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی جذابیت‌های این فضا را افزایش داده است.
کد خبر: ۱۰۱۱۲۵
بازدید : ۱
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹

فورد از یک محصول جدید طی همکاری با جیانگ لینگ موتورز چین رونمایی کرده که این محصول بطور اختصاصی تنها در بازار چین عرضه خواهد شد. اکویتر (Equator) اسپرت رقیبی جدید برای هوندا سی آر-ویی محسوب می‌شود.

از منظر ابعاد؛ فاصله بین محور‌های آن برابر با ۲۷۶۵ میلیمتر است. این نمونه در مقایسه با اکویتر ۳ ردیف صندلی که قبلا در چین معرفی شده بود؛ حدود ۱۴۰ میلیمتر در طول توسعه کمتری داشته است. چراغ‌های اصلی جلو و عقب طراحی جدید با جزئیات جذابی را ارائه می‌دهند.

اکویتر اسپرت برای ۵ سرنشین طراحی شده و در فضای داخل کابین فناورانه‌هایی به سبک مد روز همراه دارد! نمایشگر دیجیتال دو قسمتی در کنسول اصلی جلو، ویژه نمایش اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی جذابیت‌های این فضا را افزایش داده است.

زیر درپوش موتور، تپنده ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر توربو قرار گرفته که ۱۷۰ اسب بخار خروجی و ۲۶۰ نیوتن متر گشتاور دارد. این مجموعه با جعبه دنده اتوماتیک هماهنگ شده است. هنوز اطلاعاتی درباره سامانه تمام چرخ محرک ارائه نشده است. بیشینه سرعت برابر با ۱۸۰ کیلومتر برساعت است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین