سانسور حرف‌های شهاب عزیزی خادم در سایت فدراسیون!
حرف‌های عزیزی خادم پیگرد قانونی دارد و پر از اطلاعات غلط است

سانسور حرف‌های شهاب عزیزی خادم در سایت فدراسیون!

شهاب عزیزی خادم با رگ‌های متورم گردن و صدای نزدیک به فریاد حرف‌هایی زد که بیشتر به شوخی شبیه است و جالب اینجاست که بخشی از حرف هایش را سایت فدراسیون فوتبال هم سانسور کرد چرا که این حرف‌ها پیگرد قانونی دارد و پر از اطلاعات غلط است.
کد خبر: ۱۰۱۴۱۹
بازدید : ۸۱
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹

شهاب عزیزی خادم تصور می‌کند هر که رگ گردنش بیشتر متورم شود، مردم حق را به او می‌دهند. رییس فدراسیون فوتبال به جای آنکه در مواجهه با منتقد، برهان و استدلال بیاورد، داد می‌زند!

رییس فدراسیون فوتبال که به نظر می‌رسد از ملاقات با اینفانتینو روحیه گرفته، مراسم نکوداشت مربیان ملی که به همت کانون مربیان برگزار شد را محل تاخت و تاز به منتقدان کرد.

شهاب عزیزی خادم که هنوز هم به پرسش منتقدان درباره سطح روابطش با امیر اسکندری که شائبه رمالی و جادوگری دارد، پاسخ نداده، بعد از سفر به دوحه و ملاقات با اینفانتینو (که احتمالا با ارائه گزارش به رییس فیفا همراه بوده) از پیله سکوت بیرون آمده و فریاد می‌زند؛ من آنم که رستم بود پهلوان!

شهاب عزیزی خادم که شاید باورش شده پاس گل سردار آزمون مقابل عراق در منامه را او داده یا گل مهدی طارمی به امارات را او روی پاس حمید مهرعلی ساخته، همچنان پشت نتایج تیم ملی سنگر می‌گیرد و رجز می‌خواند! شهاب عزیزی خادم امروز هم با متوسل شدن به نتایج تیم ملی سعی کرد روی ضعف‌های فدراسیون سرپوش بگذارد.

او که پرسید فدراسیون باید چه کار می‌کرد؟ اگر دوست دارد جواب بشنود، این چند جمله را بخواند؛ باید طوری کار می‌کرد که ملی پوشان بیانیه مشترک ننویسند که نوشتند، باید طوری کار می‌کرد که بازیکنان تیم ملی نگویند لباس شان بشور و بپوش است که گفتند، باید طوری کار می‌کرد که ملی پوشان مدعی نشوند این فدراسیون ضعیف‌ترین حمایت را از تیم ملی داشته که مدعی شدند!

چرا حرف‌های عزیزی خادم در سایت فدراسیون فوتبال سانسور شد؟

در همایش کانون مربیان، شهاب عزیزی خادم با رگ‌های متورم گردن و صدای نزدیک به فریاد حرف‌هایی زد که بیشتر به شوخی شبیه است و جالب اینجاست که بخشی از حرف هایش را سایت فدراسیون فوتبال هم سانسور کرد چرا که این حرف‌ها پیگرد قانونی دارد و پر از اطلاعات غلط است.

سری آ خانه خاله نیست

به طور نمونه، رییس فدراسیون فوتبال مدعی شد شرکت مشکوک هنگ کنگی که ست تاپ باکس تولید می‌کند در ورزشگاه تورین هم تجهیزات var دارد. سایت فدراسیون فوتبال بهتر از ما می‌داند که این ادعای شهاب عزیزی خادم صحت ندارد و درست به همین دلیل این بخش از مصاحبه عزیزی خادم حذف شده است.

اگر فیلم مصاحبه را ببینید، عزیزی خادم به صراحت ادعا می‌کند همین شرکتی که فدراسیون با آن توافق کرده در ورزشگاه تورین تجهیزات دارد، اما این شوخی بی مزه و خنده داری است. سری آ ایتالیا با هاک آی قرارداد دارد و سری آ خانه خاله نیست که یک ورزشگاه به اسباب بازی Simplylive مجهز باشد و بقیه به هاک آی...

آن شرکتی که در ورزشگاه تورین تجهیزات تلویزیونی نصب کرده، یورو مدیا گروپ است که EMG نامیده می‌شود. همان شرکت که بالا دستی شرکت مشکوک هنگ کنگی است و اتفاقا تامین کننده تجهیزات شبکه‌های تلویزیونی اسراییل است.

یک قرون، دو زار؟

یکی دیگر از بخش‌های حذف شده از داد و فریاد‌های عزیزی خادم، آن جایی بود که به ۶۰ میلیارد تومان کمک سازمان برنامه و بودجه یا به مبلغی که معادل هزینه پرواز تیم ملی بانوان به هند بوده، گفت یک قرون، دو زار و پرسید چرا باید به خاطر این موضوع یا به خاطر پرواز تیم ملی بانوان به نهاد‌های نظارتی پاسخگو باشد. او همچنین چند باری هم به نهاد‌های نظارتی طعنه زد که تمام این طعنه‌ها از متن مصاحبه منتشر شده در سایت فدراسیون حذف شده است.

تیم ملی از جام ملت‌ها حذف شده بود؟

متاسفانه رییس فدراسیون فوتبال همچنان اصرار دارد بدون سند حرف بزند و ادعا کند. این ادعا که اگر تیم ملی در منامه یک مساوی هم می‌کرد دور دوم جام جهانی و شرکت در جام ملت‌ها را از دست می‌داد کذب محض است و کسی که این ادعا را کرده کذاب است.

تیم ملی با مساوی حذف نمی‌شد. تیم ملی حتی اگر سوم هم می‌شد شانس حضور در جام ملت‌ها را داشت و این مدل حرف زدن نشان می‌دهد شهاب عزیزی خادم علاقه ندارد مستند حرف بزند.

چرا از سیستم مورد تایید فیفا استفاده نکردید؟

شهاب عزیزی خادم در بخش دیگری از حرف هایش از آموزش داوران حرف زد که البته این بخش در مصاحبه منتشر شده روی سایت فدراسیون حذف نشده است. شهاب عزیزی خادم اگر واقعا نگران آموزش داوران است لطفا به این پرسش پاسخ بدهد که چرا از آن سیستم کمک داور ویدیویی که از تابستان امسال در کشور موجود بوده و تمام مجوز‌های فیفا را هم داشته برای آموزش داوران استفاده نشده است؟

چرا فدراسیون نامه شرکتی که گفت حاضر است بدون یک ریال، این سیستم را در اختیار فدراسیون بگذارد را بی جواب گذاشت؟ حتما VAR باید از طریق غلامرضا علیخانی وارد شود و حتما هم باید با شرکت مشکوک هنگ کنگی همکاری کنیم؟ اگر غیر از این باشد قبول نیست و داوران هم آموزش نمی‌بینند؟ آموزش داوران ما فقط به اسباب‌بازی هنگ‌کنگی گره خورده است؟

چه کسانی به منافع ملی لگد زدند؟

آن همه‌ای که شهاب عزیزی خادم گفت یاد گرفته اند یک لگد به منافع ملی بزنند، چه کسانی هستند؟ آیا لگد را آن‌هایی به منافع ملی نزدند که دوستان خود را به مسافرت بردند و روبروی کاردار سفارت نشاندند؟ همان‌ها که پای رمال را به فوتبال باز کردند و معلوم نیست از محل ده‌ها میلیارد دریافتی از سازمان برنامه و بودجه به چه کسانی پاداش داده اند؟

شهاب عزیزی خادم طوری گفته ما برای بانوان پرواز و هتل گرفتیم که انگار تیم‌های ملی ما قبلا با اتوبوس به رقابت‌های بین المللی می‌رفتند و وقتی به کشور میزبان می‌رسیدند چادر می‌زدند و گوشه خیابان اقامت می‌کردند. بابت حداقل‌ها سر تیم ملی منت نگذارید! ضمنا شما که بهتر از ما می‌دانید اردوی بلژیک برای چه لغو شد!

به جای داد زدن، لطفا جواب بدهید

این مصاحبه‌های تهاجمی هیچ کمکی به رییس فدراسیون فوتبال نمی‌کند. آن‌هایی که به او یاد داده اند به اینفانتینو نزدیک شود و سپس با پرداختن به موضوع بانوان نگاه‌ها را به این سمت و سو بکشاند، چه بخواهند و چه نخواهند باید به رفیق شان بابت پاسخگویی به این پرسش‌ها کمک کنند.

رابر دومان وسط قرارداد پوشاک تیم ملی چه می‌کرد؟

اعتراض ملی پوشان به لباس‌ها برای چه بود؟

غلامرضا علیخانی و متین دیداری و ... چرا باید در لیتوانی همراه تیم ملی فوتسال بودند و صندلی ایران در جام جهانی را اشغال می‌کردند؟

اشکان شاهپوری برای چه در جلسه رسمی مسئولان فدراسیون فوتبال با کاردار سفارت ایران در امارات حضور داشت؟

فدراسیون فوتبال چرا نامه شرکت ایرانی برای استفاده رایگان از تجهیزات VAR که مورد تایید فیفا بود و مجوز داشت را بی پاسخ گذاشت؟

پول‌هایی که از سازمان برنامه و بودجه و منابع دیگر وارد فوتبال شد، چه مصارفی داشت؟

امیر اسکندری که مدعی است با رییس فدراسیون فوتبال آشنایی و رفاقت ۱۷ ساله دارد، چه نقش و جایگاهی در فوتبال دارد؟ حلقه مریدان او چرا همه در فدراسیون شما صاحب منصب شده اند؟

چرا شرکای تجاری نایب رییس غیر قانونی فدراسیون فوتبال باید در فعالیت‌های تجاری فدراسیون حاضر باشند؟

ماجرای نایب رییس سوم فدراسیون فوتبال چیست؟

چرا مشاوران فدراسیون فوتبال از دبیرکل فدراسیون که باید قدرت اول اجرایی فدراسیون باشد، قدرتمندتر هستند؟

چرا با وجود افشاگری وحید صالحی داوری که به خاطر نفوذ دلال‌ها در چیدمان داوری، از این حرفه کنار رفت، هیچ تغییری در کمیته داوران ایجاد نشد و افرادی که با دلال داوری در ارتباط بودند حذف نشدند؟

چرا فدراسیون اصرار دارد همچنان با شرکت مشکوک هنگ کنگی که وابسته به رژیم تل آویو است و هنوز تکنولوژی خط آفساید و خط دروازه را ندارد و بیشتر ست تاپ باکس است تا VAR همکاری کند؟

جواب این پرسش‌ها را هم با تورم رگ گردن و داد و هوار نمی‌دهند. جواب بدهید، مردم سالهاست دیگر حق را به کسی نمی‌دهند که بلندتر داد میزند.

منبع: سایت طرفداری

برچسب ها: شهاب عزیز خادم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین