هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۹/۱۸

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۹/۱۸

با توجه به هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران، امروز ۱۸ آذرماه در برخی مناطق کشور بارش باران گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف رخ می‌دهد.
کد خبر: ۱۰۱۵۲۱
بازدید : ۶۷۴۷
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ایران امروز ۱۸ آذرماه و طی ۲۴ ساعت آینده در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، زنجان، شمال همدان، دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین، البرز و غرب تهران بارش باران گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف رخ می‌دهد.

همچنین فردا، جمعه، در شرق سواحل دریای خزر و خراسان شمالی ابرناکی و بارش پراکنده رخ می‌هد.

به گزارش فرادید و به نقل از سازمان هواشناسی ایران، یکشنبه و دوشنبه در شرق اردبیل، سواحل دریای خزر و خراسان شمالی بارش خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

جمعه و شنبه خلیج فارس مواج خواهد بود و روز شنبه در شمال شرق وزش باد شدید و کاهش نسبی دما و یکشنبه در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید گاهی گردوخاک انتظار می‌رود.

امروز، پنجشنبه دمای تهران در کمترین و بیشترین حالت خود بین ۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد، فردا، جمعه، بین ۱۶ و ۵ درجه سانتیگراد و پس فردا، شنبه، بین ۱۴ و ۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.


هوای تهران امروز صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود، فردا صاف همراه با وزش باد و پس فردا نیز صاف، در اواخر وقت همراه با غبار محلی خواهد بود.

وضعیت آب و هوای ایران

برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه