ماجرای قتل دو دختر فراری ۱۷ و ۱۸ ساله؛ چرا فیلم قتل منتشر شد؟

ماجرای قتل دو دختر فراری ۱۷ و ۱۸ ساله؛ چرا فیلم قتل منتشر شد؟

در روز‌های گذشته فیلمی مربوط به قتل ۲ دختر جوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. این فیلم که در تاریکی شب ضبط شده پیکر‌های ۲ دختر جوان را نشان می‌دهد که بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده‌اند.
کد خبر: ۱۰۲۰۱۲
بازدید : ۱۱۸۳۰
۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳

تحقیقات قضایی در پرونده قتل ۲دختر جوان در سیستان و بلوچستان در حالی ادامه دارد که شواهد به‌دست آمده حاکی از آن است که این جنایت به‌دست نزدیکان مقتولان انجام شده است.

در روز‌های گذشته فیلمی مربوط به قتل ۲ دختر جوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. این فیلم که در تاریکی شب ضبط شده پیکر‌های ۲ دختر جوان را نشان می‌دهد که بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده‌اند.

هرچند در فیلم به‌نظر می‌رسد که جنایت به تازگی رخ داده، اما پیگیری‌های نشان می‌دهد قتل مربوط به حدود ۵۰روز قبل است. ماجرا از این قرار است که ۲دختر ۱۷و۱۸ ساله خانه‌شان را در روستای ترکانی شهرستان دشت‌یاری چابهار، واقع در استان سیستان و بلوچستان بدون اطلاع خانواده ترک کرده و به زاهدان رفته بودند.

آن‌ها چند روزی را دور از خانه گذراندند، اما بعد از آن پشیمان شدند و تصمیم گرفتند به خانه برگردند. پیش از بازگشت با خانواده‌شان تماس گرفتند و گفتند از کاری که کرده‌اند پشیمان هستند و پی به اشتباه‌شان برده‌اند.

نزدیکان‌شان هم آن‌ها را برای بازگشت به خانه تشویق کردند و به این ترتیب آن‌ها به‌سوی روستای‌شان بازگشتند. دختران جوان خوشحال از اینکه خانواده‌شان آن‌ها را بخشیده‌اند، در راه خانه بودند که در جاده فرعی گرانچدان که فاصله چندانی با روستای‌شان نداشت، ناگهان چند نفر از مردان خانواده‌هایشان را دیدند.

جسد یکی از مقتولین

مردان خشمگین که مسلح بودند، اسلحه‌شان را به‌سوی دختران نشانه گرفتند و در حالی که ۲دختر بی‌پناه برای نجات جانشان التماس می‌کردند، آن‌ها را به گلوله بستند و به قتل رساندند.

دقایقی از این حادثه می‌گذشت که ساکنان منطقه خود را به محل تیراندازی رساندند و چند نفر با گوشی‌های موبایل‌شان شروع به فیلمبرداری از پیکر‌های قربانیان کردند. حالا معلوم نیست که چرا با گذشت حدود ۵۰روز از این حادثه تلخ این فیلم در شبکه‌های اجتماعی دست به‌دست می‌شود؟

سرهنگ ابراهیم کوچکزایی، فرمانده انتظامی چابهار درباره این حادثه می‌گوید: این حادثه در نزدیکی روستای ترکانی دشتیاری اتفاق افتاد، اما معلوم نیست چرا حالا فیلم کشف اجساد ۲ دختر جوان منتشر شده است.

او درباره جزئیات این جنایت می‌گوید: فرار ۲ دختر جوان از خانه باعث خشم و ناراحتی خانواده‌شان شد. آن‌ها چند روزی در پی پیداکردن دختران‌شان بودند تا اینکه آن‌ها خودشان به خانه برگشتند، اما پیش از ورود به روستا این حادثه اتفاق افتاد.

وی درباره متهمان پرونده گفت: متهمان از نزدیکان ۲ مقتول هستند که شناسایی و دستگیر شده‌اند و هم‌اکنون در بازداشت به‌سرمی‌برند.

تحقیقات قضایی در این‌باره ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین

برچسب ها: قتل دختر فراری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
0
0
چقدر بايد از تعصبات جنسي و ناموسي بشنويم؟ چقدر متعصب بيمار توي اين جامعه داريم كه در ظاهر حتي پدر مادر هستن ولي در باطن خونآشام بچه هاشونن؟
پیشنهاد ویژه