هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران، امروز ۲۲ دی ماه در برخی استان‌های غرب کشور بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.
کد خبر: ۱۰۲۵۹۱
بازدید : ۶۷۴۱
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱

فرادید| بر اساس خروجی مدل‌های هواشناسی ایران تا ظهر امروز چهارشنبه ۲۲دی‌ماه در برخی نقاط کردستان، کرمانشاه و زنجان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

از ظهر پنجشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، شمال خوزستان، زنجان، قزوین و از اواخر وقت در استان‌های البرز، تهران، اردبیل، گیلان و مازندران بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش فرادید و به نقل از سازمان هواشناسی ایران، روزجمعه در نیمه غربی کشور، شنبه در اکثر مناطق کشور و یکشنبه (۲۶دی‌ماه) در نوار شمالی، برخی نقاط غرب و جنوب شرق کشور بارش خواهیم داشت.

از روز جمعه تا دوشنبه هفته آینده در نوار شمالی، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و مناطق غربی کشور کاهش محسوس دما رخ خواهد داد. روز‌های جمعه و شنبه دریای خزر و شمال خلیج فارس مواج پیش بینی می‌شوند.

آسمان تهران فردا نیمه ابری و اواخر وقت ابری و بارش پراکنده با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای۱۵ درجه سانتیگراد و طی روز جمعه ابری و مه رقیق در بعضی ساعت‌ها وزش باد و بارش باران با حداقل دمای۳ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا بندرعباس با دمای ۲۵ و۲۴ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و ارومیه وتبریز با دمای ۷و۹ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

وضعیت آب و هوای ایران

برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه