قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۵

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۵

قیمت بیت کوین امروز ۲۵ دی ماه با افزایش ۱.۱۰ درصدی به ۴۳,۱۸۶ دلار معادل ۱,۲۲۵,۲۷۱,۱۹۲ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۲۶۳۳
بازدید : ۵۰۶۳
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۰

فرادید| بیت کوین به رشد تدریجی ادامه می‌دهد و سرمایه گذاران به صعود بهای رمز اول جهان در ۲۰۲۲ چشم دوخته اند. امروز ۲۵ دی ماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ۱.۱۰ درصد به ۴۳,۱۸۶ دلار معادل ۱,۲۲۵,۲۷۱,۱۹۲ تومان رسید.

قیمت بیت کوین به بالای منطقه مقاومت ۴۳,۲۰۰ دلاری افزایش یافت. حتی قبل از موضع گیری خرس ها، بیت کوین در دو نوبت به بالای سطح ۴۴,۰۰۰ دلار رسید.

به گزارش فرادید؛ اوج قیمتی نزدیک به ۴۴,۴۲۰ دلار تشکیل شد و قیمت اکنون در حال کاهش است.

پشتیبانی از بیت کوین بالای ۴۲ هزار دلار؛ و مقاومت ۴۵ تا ۴۷ هزار دلار بوده است. خریداران بیت کوین (BTC) در تلاش هستند تا روند نزولی دو ماهه را تغییر دهند. این ارز دیجیتالی تقریباً ۳۰ درصد از بالاترین رقم تاریخی نزدیک به ۶۹ هزار دلار در نوامبر ۲۰۲۱ کاهش یافت و اکنون شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که فروش در حال تثبیت است.

بیت کوین در هفته گذشته حدود ۳ درصد افزایش ارزش داشت. در حالی که همه فکر می‌کردند حمایت ۵۰ هزار دلار کف قیمتی بیت‌کوین است این ارز تا ۴۰ هزار دلار ریزش کرد. اگرچه مقایسه نمودار بیت‌کوین با سهام اطلاعات زیادی به ما نمی‌دهد، اما اگر این دو نمودار را از ۵ ژانویه مد نظر قرار دهیم همبستگی زیادی بین بیت‌کوین سهام دیده می‌شود.

به احتمال زیاد ایجاد این همستگی به دلیل سیاست‌های فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره است. فدرال رزرو قصد دارد با افزایش نرخ بهره تورم را کاهش دهد و زمانی که اوراق دولتی به سود ثابت برای سرمایه‌گذاران جذاب باشد بیت‌کوین و سایر ارز‌های دیجیتال با خطر فرار سرمایه مواجهه می‌شوند.

بعد از اعلام افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو دارایی‌های پرریسک فروخته شدند و هم بیت‌کوین و هم سهام ریزش کردند.

بیت‌کوین چندین بار تا محدوده ۴۰ هزار دلار ریزش کرد، اما تقاضای زیادی این محدوده جلوی ریزش این ارز را گرفت. ۴۰ هزار دلار محدوده مهمی است. اگر بیت‌کوین محدوده ۴۰ هزار دلار را از دست بدهد فشار فروش افزایش پیدا می‌کند و بازار وارد فاز بعدی نزول خود می‌شود.

اما اگر بیت‌کوین بتواند قیمت را بالای محدوده ۴۵ هزار دلار حفظ کند احتمالا هدف بعدی ۴۹ هزار دلار است.

بیل پولته (Bill Pulte)، میلیونر میشیگانی، نوه ویلیام پولته (William Pulte)، غول ساخت‌وساز، که در آتلانتا مستقر و در پولته گروپ (PulteGroup) فعالیت می‌کند، در توئیت اخیر خود مدعی شد که در حال حاضر به طور فعال بیت کوین را نمی‌خرد.

وارثی که به خاطر تلاش‌های خیریه‌اش شناخته می‌شود، معتقد است که این ارز دیجیتال پرچم‌دار و سهام سازنده خودرو‌های الکترونیکی تسلا (Tesla)، می‌تواند طی شش ماه آینده شاهد روند کاهشی باشد. او انتظار دارد بیت کوین بیشتری با قیمت‌های پایین‌تر بخرد.

قیمت لحظه ای بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه