قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

قیمت بیت کوین، امروز ۲۷ دی ماه با ۰.۶۴ درصد کاهش نرخ به ۴۲,۸۸۰ دلار معادل ۱,۱۹۸,۴۹۶,۰۰۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۲۷۰۹
بازدید : ۵۰۸۹
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۰

فرادید| نوسان در بازار بیت کوین همچنان ادامه دارد. امروز ۲۷ دی ماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۰.۶۴ درصد به ۴۲,۸۸۰ دلار معادل ۱,۱۹۸,۴۹۶,۰۰۰ تومان رسید.

همین چند روز پیش بود که پس از حرکت تهاجمی گاو‌ها و تلاش برای جبران ضرر‌های هفته قبل، ارز دیجیتال اول بازار به بالاترین سطح هفتگی خود در ۴۴,۵۰۰ دلار رسید.

هرچند در این مرحله خرس‌ها به بازی بازگشتند و اجازه افزایش بیشتر را ندادند. پس از آن، بیت کوین به سرعت شروع به کاهش کرد و در عرض چند ساعت افتی ۲۵۰۰ دلاری را تجربه نمود و برای سومین بار ظرف کمتر از هفت روز به زیر ۴۲,۰۰۰ دلار رسید.

به گزارش فرادید؛ پس از آن، این دارایی واکنش خوبی نشان داد و این بار بیش از ۱۰۰۰ دلار جهش کرد و تراز ۴۳,۰۰۰ دلار را پس گرفت.

در ساعات بعدی بعد از چند افت و خیز دیگر در نهایت به ۴۴,۰۰۰ دلار نزدیک شد، اما این بار هم نتوانست مدت زیادی در این سطح دوام بیاورد و بار دیگر تا حدود ۴۳,۰۰۰ دلار ریزش کرد. ارزش بازار این ارز اکنون بالای ۸۰۰ میلیارد دلار است.

کارشناسان عقیده دارند اگر بیت‌کوین بتواند بالای قیمت ۴۳ هزار دلار تثبیت شود می‌تواند به مقاومت ۴۵ هزار دلار حمله کند. بیت‌کوین بتواند مقاومت ۴۵ هزار دلار را بشکند می‌توان به رشد این ارز تا محدوده ۴۷ هزار دلار امیدوار بود.

دامیننس بیت‌کوین محدوده ۴۰ درصد را از دست داده و در محدوده ۳۹/۴ درصد قرار دارد و این موضوع خبر بسیار بدی برای بازار است، چون کاهش دامیننس بیت‌کوین باعث کاهش قیمت این ارز می‌شود و کاهش قیمت بیت‌کوین یعنی ریزش بازار رمزارزها.

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه