قیمت آپارتمان تا ۶۰ مترمربع در تهران

قیمت آپارتمان تا ۶۰ مترمربع در تهران

واحد‌های مسکونی مساحتی کمتر از ۶۰ مترمربع دارند و بخش زیادی از آن‌ها در منطقه ۸ پایتخت قرار دارند.
کد خبر: ۱۰۲۷۵۹
بازدید : ۹۵۴۵
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹

بازه قیمتی واحد‌های مسکونی ریزمتراژ در مناطق بورس این واحد‌های مسکونی هم اکنون به طور متوسط کمتر از یک میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان است.

بررسی‌ها درباره تازه‌ترین وضعیت بازار معاملات مسکن شهر تهران در مناطق مختلف نشان می‌دهد هم اکنون در مناطق بورس عرضه واحد‌های مسکونی ریزمتراژ با مساحت کمتر از ۶۰ مترمربع، بخش عمده‌ای از فایل‌ها با قیمت کمتر از یک‌میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان فایل شده اند.

این در حالی است که حتی فایل‌های ریزمتراژ با قیمت کل کمتر از یک میلیارد نیز در این مناطق وجود دارد که البته این فایل‌ها واحد‌های فاقد امکانات (پارکینگ، انباری، آسانسور) و با عمربنای بالا هستند.

هم اکنون این گروه از فایل‌ها بیشتر در محلات مصرفی واقع در مناطق ۸، ۹ و ۱۰ شهر تهران تمرکز دارند، اما در سایر محلات و مناطق نیز می‌توان فایل‌های ریزمتراژ را شناسایی و خرید کرد. با این حال کانون عرضه این آپارتمان‌ها که در آن موارد متعددی از فایل‌های ریزمتراژ با مساحت کمتر از ۶۰ مترمربع و با قیمت کل کمتر از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و بعضا قیمتی کمتر از یک میلیارد تومان قابل جست و جو و بازدید است، همین سه منطقه‌ای است که به آن اشاره شد.

منطقه ۸ شهر تهران در شرق تهران و مناطق ۹ و ۱۰ در جنوب غرب تهران واقع شده اند.

از سال‌های گذشته تاکنون این سه منطقه کانون عرضه آپارتمان‌های ریزمتراژ بوده اند و هم اکنون نیز متقاضیان در این مناطق امکان بازدید و یافتن فایل‌های مربوط به فروش آپارتمان با سطح مناسب قیمت را دارند. در جدول زیر برخی از فایل‌هایی که روز گذشته به بازار معاملات مسکن شهر تهران عرضه شد آمده است.

این واحد‌های مسکونی مساحتی کمتر از ۶۰ مترمربع دارند و بخش زیادی از آن‌ها در منطقه ۸ پایتخت قرار دارند. البته در سایر مناطق نیز فایل‌های ریزمتراژ به بازار ملک عرضه شده است که اغلب قیمتی بالاتر از فایل‌های عرضه شده به بازار مسکن مناطق ۸ تا ۱۰ شهر تهران دارند.

قیمت آپارتمان

برچسب ها: قیمت آپارتمان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه