قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

قیمت بیت کوین امروز ۱۰ اردیبهشت با ۲.۶۴ درصد کاهش نرخ به ۳۸,۶۷۶ دلار معادل ۱,۱۰۸,۰۸۶,۷۳۸ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۶۳۰۹
بازدید : ۸۳
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۹

فرادید| بیت کوین همچنان نوسان قیمت دارد و موفق به فتح کانال ۴۰ هزار دلار نشد. امروز ۱۰ اردیبهشت قیمت بیت کوین با کاهش ۲.۶۴ درصد به ۳۸,۶۷۶ دلار معادل ۱,۱۰۸,۰۸۶,۷۳۸ تومان رسید.

بیت کوین اخیراً در بازه‌ای در محدوده ۳۹,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ دلار در حال تحکیم بوده است. بیت کوین طی یک ماه گذشته در مسیر کاهش ۱۵ درصدی قرار گرفته است، اگرچه برخی از تحلیلگران منتظر یک جهش کوتاه مدت مشابه آنچه در اواخر فوریه و مارس (بهمن و اسفند ۱۴۰۰) رخ داد، هستند.

به گزارش فرادید؛ با وجود کاهش ۴۰ درصدی قیمت بیت کوین نسبت به رکورد ماه نوامبر (آبان ۱۴۰۰) در حدود ۶۹۰۰۰ دلار، فعالیت در بلاک چین بیت کوین همچنان ادامه دارد. با این حال، مشخص نیست که آیا بالا بودن تعداد تراکنش‌ها در این بلاک چین منجر به تغییراتی در قیمت آن می‌شود یا خبر.

البته تعداد آدرس‌های فعال فعلی از بالاترین سطح تاریخی ثبت شده ۱۳ می‌سال گذشته (۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰)، زمانی که بیت‌کوین با قیمت ۴۹,۷۰۰ دلار در حال معامله بود، عبور نکرده است.

بنجامین کاون، تحلیلگر رمزارز‌ها عقیده دارد که اگر بیت‌کوین به زیر مقاومت ۳۷ هزار دلار ریزش کند در بازار آلت‌کوین‌ها خون‌ریزی می‌شود.

او اعلام کرد: «ما باید با استفاده از آنچه اتفاق افتاده است وقایع آینده را پیش‌بینی کنیم. اگر بیت‌کوین ریزش کند، بازار آلت‌کوین‌ها ریزش زیادی می‌کنند. احتمال دارد که دامیننس بیت‌کوین کاهش پیدا کند، اما بازار خون‌ریزی می‌کند.»

کاون هم مانند اکثر کارشناسان عقیده دارد بیت‌کوین تا ۳۰ هزار دلار ریزش می‌کند. او این محدوده را مشابه همان بازه ۶۰۰۰ دلاری سال ۲۰۱۸ می‌داند. کاون عقیده دارد ۳۰ هزار دلار کف بازار است، اما این به آن معنی نیست که بیت‌کوین حتما تا این محدوده ریزش می‌کند.

داده‌های کایکو (Kaiko) نشان می‌دهد که حجم معاملات برای بیت‌کوین و اتریوم کاهش یافته است و می‌تواند به این معنا باشد که مردم ممکن است دارایی‌های خود را حفظ کنند، زیرا همانطور که مرحله انباشت نشان می‌دهد و پیش‌بینی می‌شود، قیمت‌ها افزایش می‌یابد.

در حال حاضر، قیمت کوتاه‌مدت بیت‌کوین در بحبوحه ضعف گسترده‌تر بازار، نزولی است. در صورت چرخش قیمت‌ها، بیت‌کوین می‌تواند نزدیک به ۴۰ هزار دلار معامله شود و یک فشار جزئی می‌تواند به بیت‌کوین کمک کند تا مرز ۴۲ هزار دلار را لمس کند، با این حال، این سطح ممکن است به عنوان یک مقاومت سخت برای بیت‌کوین عمل کند و کاهش از قیمت فعلی، این سکه را به ۳۷ هزار و ۷۰۲ دلار بکشاند.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه