داستان وریا، تلویزیون و فرهاد مجیدی

داستان وریا، تلویزیون و فرهاد مجیدی

باز هم مثل همیشه؛ صداوسیما کاری کرد که نمی‌دانیم فلسفه‌اش چیست و اصلا چه فایده‌ای دارد! آن هم در این روز‌ها که فضای مجازی به‌شدت پرقدرت و ریزبین به کار خودش ادامه می‌دهد.
کد خبر: ۱۰۷۰۶۰
بازدید : ۴۸۴
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶

استقلال در نخستین بازی‌اش بعد از تثبیت عنوان قهرمانی در لیگ بیست‌ویکم، در ورزشگاه آزادی برابر آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل دست پیدا کرد. این مسابقه با اقدام خوب اراکی‌ها مبنی بر تشکیل تونل به افتخار استقلالی‌ها آغاز شد.

مسابقه البته بار فنی چندانی نداشت؛ اگرچه آلومینیوم یک بار تیر دروازه استقلال را لرزاند و آبی‌ها هم چند موقعیت خوب را در دقایق پایانی از دست دادند.

در نشست خبری بعد از این بازی، اما فرهاد مجیدی به سوال یک خبرنگار جواب نداد، چرا که او نماینده برنامه تلویزیونی «فوتبال برتر» بود. رویارویی باشگاه استقلال با این برنامه از جایی اوج گرفت که در تصویر روی دیوار دوشنبه‌شب فوتبال برتر خبری از غفوری نبود.

محمدحسین میثاقی و همکارانش بخشی از برنامه این هفته را به بررسی پرونده استقلال، قهرمان زودهنگام لیگ بیست‌ویکم اختصاص دادند. چیزی که در این بین بیشتر به چشم آمد، غیبت تصویر وریا غفوری روی دیوار استودیو بود؛ جایی که عکس چند بازیکن آبی‌ها به چشم می‌خورد، اما اثری از کاپیتان اصلی تیم دیده نمی‌شد!

طبیعی است که وقتی شما بخواهید تعدادی از بازیکنان مهم یک تیم را گلچین کنید، ابتدا باید سراغ کاپیتان بروید، اما فوتبال برتر این کار را نکرد. خیلی زود این تحلیل به‌طور گسترده در فضای مجازی منتشر شد که انتقادات غفوری از شرایط اقتصادی مردم در پایان بازی با فولاد موجب سانسور تصویر او شده است.

در این بین علی دایی هم با انتشار یک مطلب در صفحه شخصی‌اش قویا از غفوری حمایت کرد. بعد از بازی با آلومینیوم، اما فرهاد مجیدی ضمن پاسخ ندادن به سوال نماینده تلویزیون، با لحنی تند برای این رسانه ابراز تاسف کرد. این در حالی است که تلویزیون احتمالا بعد از آگاهی از واکنش‌های منفی، در برنامه پنج‌شنبه‌شب رویکردش را تغییر داد و تصویر غفوری را درشت‌تر از سایرین روی دیوار استودیو انداخت.

باز هم مثل همیشه؛ صداوسیما کاری کرد که نمی‌دانیم فلسفه‌اش چیست و اصلا چه فایده‌ای دارد! آن هم در این روز‌ها که فضای مجازی به‌شدت پرقدرت و ریزبین به کار خودش ادامه می‌دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه