کشف جسد زن جوان در بندر لنگه

کشف جسد زن جوان در بندر لنگه

با حضور مأموران پلیس آگاهی در صحنه در تحقیقات اولیه مشخص شد که جسد مربوط به خانم جوانی حدوداً ۲۲ ساله است که پس از خفگی توسط افرادی به دریا انداخته شده است.
کد خبر: ۱۰۷۷۸۲
بازدید : ۲۳۷
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳

عامل قتل زن جوانی که جسدش از آب‌های بندر لنگه گرفته شده بود در کمتر از ۷۲ ساعت پس از ارتکاب قتل شناسایی و دستگیر شد.

سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان در تشریح این خبر گفت: پس از اینکه صیادان جسد زنی ناشناس را در آب‌های سواحل بندرکنگ در شهرستان بندرلنگه پیدا کردند با انتشار فیلمی با همین مضمون در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ظن پلیس مبنی بر مرگ مشکوک قوی و رسیدگی به موضوع به‌طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: با حضور مأموران پلیس آگاهی در صحنه در تحقیقات اولیه مشخص شد که جسد مربوط به خانم جوانی حدوداً ۲۲ ساله است که پس از خفگی توسط افرادی به دریا انداخته شده است.

کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با به‌کارگیری روش‌های نوین کشف جرم و تلاش همه‌جانبه قاتل را در کمتر از ۷۲ ساعت پس از وقوع قتل شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

جعفری با بیان اینکه علت و انگیزه قتل در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: قاتل دستگیر شده ضمن اعتراف به جرم ارتکابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد و تلاش پلیس برای بررسی زوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه