قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۴

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۴

قیمت بیت کوین امروز ۱۴ تیرماه با ۵.۲۸ درصد افزایش نرخ به ۲۰,۳۱۰ دلار معادل ۶۳۸,۲۸۲,۳۷۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۸۴۱۹
بازدید : ۱۲۷
۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۷

فرادید| بیت کوین با یک پله صعود وارد کانال ۲۰ هزار دلار شد. امروز ۱۴ تیرماه قیمت بیت کوین با افزایش ۵.۲۸ درصد به ۲۰,۳۱۰ دلار معادل ۶۳۸,۲۸۲,۳۷۰ تومان رسید.

هفته گذشته، که با پایان سه ماهه دوم وحشتناک سال برای بیت کوین همزمان شد، نوسانات بسیار بیشتری را نسبت به چند روز گذشته شاهد بودیم. در آن زمان، رمزارز اول بازار به شدت در حال کاهش بود و به پایین‌ترین سطح ۱۰ روزه خود یعنی زیر ۱۸,۸۰۰ دلار سقوط کرد.

هرچند، در این نقطه گاو‌ها برای مدت کوتاهی کنترل بازار را به دست گرفتند و این دارایی را به سمت بالا هدایت کردند.

در عرض چند دقیقه، بیت کوین تقریباً ۲۰۰۰ دلار صعود کرد و به حدود ۲۱,۰۰۰ دلار رسید. ولی تمایلات بازار عمدتاً در وضعیت نزولی باقی ماند و به همین جهت، بیت کوین اندکی پس از آن به زیر ۲۰,۰۰۰ دلار سقوط کرد. در نتیجه این حرکت، قیمت دوباره به حدود ۱۹,۰۰۰ دلار رسید و تعطیلات آخر هفته را در همین ناحیه گذراند.

در حال حاضر، بیت کوین با رشد ۵.۲۸ درصدی در تایم فریم روزانه با قیمت ۲۰,۳۱۰ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن هنوز در حدود ۳۶۵ میلیارد دلار است.

مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به منطقه ۱۹,۸۰۰ دلاری است. حرکت واضح به بالای مقاومت خط روند و سپس ۱۹,۸۰۰ دلار می‌تواند قیمت را بیشتر افزایش دهد. در مورد ذکر شده، قیمت می‌تواند تا سطح ۲۰,۵۰۰ دلار افزایش یابد. سطح مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۱,۲۰۰ دلار است.

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۱۹,۵۰۰ دلاری را پاک کند، ممکن است کاهش دیگری را آغاز کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۱۹,۰۰۰ دلار است.

پشتیبان اصلی بعدی اکنون نزدیک به سطح ۱۸,۷۰۰ دلار است که زیر آن قیمت می‌تواند به شدت کاهش یابد. در مورد ذکر شده، ممکن است قیمت به سمت سطح ۱۷,۵۰۰ دلار کاهش یابد.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه