قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

قیمت بیت کوین، امروز ۱۵ تیرماه با ۱.۹۸ درصد کاهش نرخ به ۱۹,۸۸۷ دلار معادل ۶۳۴,۰۳۹,۵۶۵ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۸۴۵۶
بازدید : ۱۳۷
۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۴

فرادید| بیت کوین در کانال ۲۰ هزار دوام نیاورد و بار دیگر سقوط کرد. امروز ۱۵ تیرماه قیمت بیت کوین با کاهش ۱.۹۸ درصد به ۱۹,۸۸۷ دلار معادل ۶۳۴,۰۳۹,۵۶۵ تومان رسید.

بازدهی هفتگی بیت کوین به منفی ۶ درصد رسیده و ارزش بازار نیز عدد ۳۷۶ میلیارد دلار را نشان می‌دهد.

به گزارش فرادید؛ طی شبانه روز گذشته بیش از ۲۵ میلیارد دلار معامله در بیت کوین انجام شده که نسبت به رقم دو روز گذشته، رشد خوبی داشته و می‌تواند نشانه‌ای مثبت باشد.

یاسین المانجرا یکی از تحلیلگران شرکت مدیریت سرمایه گذاری آرک اینوست امروز هشدار داده که درصورت افزایش نرخ بهره توسط آمریکا، دارایی‌های پرریسک مانند بیت کوین می‌توانند همچنان آسیب پذیر باشند. به همین دلیل است که مدتی قیمت بیت کوین در همین حوالی ۱۹-۲۰ هزار دلار باقی مانده تا اخبار جدید درباره نرخ بهره آمریکا منتشر شود و معامله گران بتوانند پیش بینی روشن تری از وضعیت آینده داشته باشند.

از طرف دیگر به گزارش پلتفرم تحلیلی گلاسنود (Glassnode)، احتمالاً با حذف دلالان بازار بیت کوین به کف قیمت خود رسیده است. در گوشه دیگر از جهان، پس از استعفای ناگهانی وزیر اقتصاد آرژانتین، مردم به سمت استیبل کوین‌ها هجوم آوردند که منجر به ایجاد اختلاف قیمت قابل ملاحظه‌ای در آن‌ها شد.

بیت‌کوین در تحلیل تکنیکال میان‌مدت رشد ضعیفی را کانال روند نزولی داشته و به سقف کانال نزولی رسیده است. در نمودار قیمت حمایت مهمی وجود ندارد و کاهش بیشتر قیمت محتمل است. در صورت واکنش مثبت، این ارز در ۳۵ هزار واحد مقاومت دارد. این ارز به طور کلی برای میان‌مدت منفی ارزیابی می‌شود.

سقوط بیشتر تا محدوده ۱۷ هزار یا پایین‌تر برای بیت کوین محتمل است. بیت کوین دارای حمایت در نقاط ۱۰ هزار و همچنین محدوده ۲۹ هزار است. منحنی RSI یک روند نزولی را نشان می‌دهد که می‌تواند سیگنال اولیه شروع روند نزولی برای قیمت نیز باشد. ارز به طور کلی برای بلندمدت منفی ارزیابی می‌شود.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه