قتل مرد جوان در عروسی

قتل مرد جوان در عروسی

علت و انگیزه این نزاع دسته جمعی که متاسفانه منجر به قتل هم شد، اختلاف و درگیری قبلی بین چند نفر و وقوع نزاع بین آن‌ها بوده است که در این رابطه همه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
کد خبر: ۱۰۸۴۶۸
بازدید : ۳۰۷
۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۲

نزاع دسته جمعی در یک عروسی در سیرجان به جنایت منجر شد و ۸ نفر در این ارتباط دستگیر شدند.

سرهنگ امیرسبتکی، فرمانده انتظامی سیرجان گفت: ۱۰ تیر ماه در پی اعلام یک فقره نزاع دسته جمعی منجر به قتل در یک مراسم جشن عروسی در یکی از تالار‌های پذیرایی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، بدون فوت وقت، واحد‌های گشتی به محل وقوع اعزام شدند.

او افزود: با حضور ماموران در صحنه مشخص شد، تعدادی از افراد حاضر در این جشن عروسی با یکدیگر درگیر و یک نزاع دسته جمعی شکل می‌گیرد و ۲ جوان از ناحیه گردن و شکم با ضربات چاقو مجروح شده و یکی از مجروحان هنگام انتقال به بیمارستان فوت می‌کند و ضارب و تعدادی از عاملان این نزاع نیز فورا از محل متواری می‌شوند.

به گفته فرمانده انتظامی سیرجان پی‌جویی‌های پلیسی برای شناسایی و دستگیری قاتل و عاملان این نزاع آغاز شد و در این رابطه با تلاش تیم‌هایی از پلیس آگاهی، امنیت عمومی و سایر رده‌ها عامل وقوع قتل و ۷ نفر از افراد مشارکت کننده در این نزاع دسته جمعی، شناسایی و طی چند عملیات جداگانه در سطح شهر دستگیر شدند.

این مقام انتظامی افزود: تحقیقات پلیسی پلیس سیرجان با دستورات تخصصی مقام قضایی برای روشن شدن علت دقیق و چگونگی ماجرا و انگیزه نزاع دسته جمعی در جشن عروسی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، کمتر از ۷۲ ساعت به نتیجه رسید.

به گفته او علت و انگیزه این نزاع دسته جمعی که متاسفانه منجر به قتل هم شد، اختلاف و درگیری قبلی بین چند نفر و وقوع نزاع بین آن‌ها بوده است که در این رابطه همه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

برچسب ها: قتل و جنایت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه