ادارات استان کرمان پنجشنبه‌ها تا ۱۵شهریور تعطیل شد

ادارات استان کرمان پنجشنبه‌ها تا ۱۵شهریور تعطیل شد

یمارستان‌ها، مراکز امدادی، بهداشتی و درمانی، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت کاری، اورژانس، آتش‌نشانی و خدمات امداد جاده‌ای و بانک‌ها طبق روال قبل ارائه خدمت می‌کنند.
کد خبر: ۱۰۹۰۳۵
بازدید : ۲۷۰
۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۷

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان اعلام کرد: فعالیت تمامی ادارات استان کرمان در روز‌های پنجشنبه از تاریخ ۴ مرداد تا پانزدهم شهریور به مدت شش هفته تعطیل خواهد بود.

علی بیگ‌زاده با اعلام این خبر افزود: کماکان ساعت کار ادارات از شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت الی ۱۳ و ۳۰ می‌باشد.

وی تصریح کرد: بیمارستان‌ها، مراکز امدادی، بهداشتی و درمانی، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت کاری، اورژانس، آتش‌نشانی و خدمات امداد جاده‌ای و بانک‌ها طبق روال قبل ارائه خدمت می‌کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان بیان کرد: براساس این تصمیم، بالاترین مقام مسئول در هر دستگاه اجرایی باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که کاهش ساعت کار به صورت دورکاری کارکنان آن دستگاه در طول ایام هفته جبران شود.

وی گفت: این تصمیم با توجه به افزایش دما در سطح استان و به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی برق و پایداری شبکه در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعت به استناد تصویب نامه هیئت وزیران و با عنایت به درخواست شرکت سهامی برق منطقه‌ای کرمان و به استناد مصوبه شورا‌های مربوطه و همچنین موافقت استاندار کرمان اتخاذ شده است.

بیگ زاده خاطرنشان کرد: فعالیت دستگاه‌های قضایی، امنیتی، نظامی و انتظامی براساس مقررات مربوطه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه