۴ کاری که مردان با شخصیت هرگز انجام نمی‌دهند

۴ کاری که مردان با شخصیت هرگز انجام نمی‌دهند

ارزش یک مرد با تأثیری که روی اطرافیان می‌گذارد، سنجیده می‌شود. اینجاست که شخصیت مهمتر از پول است.
کد خبر: ۱۰۹۲۱۶
بازدید : ۶۰۴۱
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱

شما می‌توانید ثروتمند باشید و شخصیت نداشته باشید. در اینجا سه کار وجود دارد که مردان با شخصیت در روابطشان با زنان انجام نمی‌دهند.

سندرم «مرد خوب»

پسر خوب، مرد آلفا، مرد با شخصیت، همه این‌ها به چه معناست؟ هیچ مردی به طور کامل در یک دسته قرار نمی‌گیرد، زیرا آن‌ها معنی یکسانی ندارند. پس بهتر است به جای اینکه سعی کنید مردم را راضی نگه دارید، قوی، با اعتماد به نفس و قاطع باشید.

در مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۱ توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا، از زنان خواسته شد تا مردان را بر اساس حالات چهره ارزیابی کنند. غرو، مهمترین ویژگی جذابیت ظاهری بود. مردان با شخصیت برای خوشان، زمانشان و کسانی که به آن‌ها اهمیت می‌دهند ارزش قائل هستند.

غیبت کردن

شایعات، هیچ ارزشی ندارد و مردان با شخصیت، از غیبت کردن لذت نمی‌برند. اگر پشت سر دوستانتان با دخترمورد علاقه تان صحبت می‌کنید، او بلافاصله به این فکر می‌کند که پشت سر او چه می‌گویید. به جای غیبت کردن، هنر رویارویی را یاد بگیرید. سعی کنید حرف‌ها و ناراحتی هایتان را مستقیم و مؤدبانه به آن‌ها بگویید. نباید با غیبت کردن آبروی دیگران را ببرید.

۴ کاری که مردان با شخصیت هرگز انجام نمی‌دهند

خود شیفتگی

مردان با شخصیت، ارزش سکوت را می‌دانند. آن‌ها می‌دانند چه زمانی ساکت بمانند و گوش دهند و چه زمانی صحبت کنند. آن‌ها هیچوقت از خودشان تعریف نمی‌کنند تا جلب توجه کنند. اضطراب، ناامنی یا عدم اعتماد به نفس باعث خودشیفتگی می‌شود. اگر با دختری صحبت می‌کنید و متوجه می‌شوید که کلمه «من» مدام از دهانتان بیرون می‌آید، یکی از منفورترین کار‌هایی را انجام می‌دهید که همه دختران از آن متنفر هستند.

یک مرد با شخصیت به پوست خود اهمیت میدهد. او ارزش خودش را می‌داند و زیبایی ظاهرش برایش مهم است.


منبع: سایت طلا

برچسب ها: روانشناسی اخلاق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه