قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۶/۰۱

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۱/۰۶/۰۱

قیمت بیت کوین امروز اول شهریور ماه با ۰.۷۵ درصد کاهش نرخ به ۲۱,۳۱۶ دلار معادل ۶۲۶,۷۶۵,۰۰۶ تومان رسید.
کد خبر: ۱۰۹۷۷۷
بازدید : ۱۸۱
۰۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۷

فرادید| بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ قرار دارد و با نوسانات کمی همراه شده است. امروز اول شهریور ماه قیمت بیت کوین با کاهش ۰.۷۵ درصد به ۲۱,۳۱۶ دلار معادل ۶۲۶,۷۶۵,۰۰۶ تومان رسید.

در همین مدت، شاهد هستیم که چیرگی بیت کوین بر سایر ارز‌های رمزپایه حدود ۰.۳% بیشتر شده و به حدود ۴۰.۳% رسیده است.

این بدان معناست که در این مدت، بیت کوین عملکرد بهتری نسبت به آلتکوین‌ها داشته است. ارزش بازار بیت کوین امروز به ۴۰۲.۸۲ میلیارد دلار نزدیک شده است. این درحالی است که ارزش کل بازار، مارک ۱ تریلیون دلار را از دست داده و اکنون معادل ۹۹۸.۹۲ میلیارد دلار است.

با این حال، وضعیت کلی بازار در حال حاضر متزلزل به نظر می‌رسد. با توجه به آغاز نه چندان مطلوب هفته جدید، کل ضرر‌های بیت کوین طی یک هفته گذشته به حدود ۱۳ درصد می‌رسد. در همین حال، شاخص ترس و طمع بازار کریپتو با دو پله افزایش، به عدد ۲۹ رسیده و همچنان در منطقه ترس قرار دارد. ب

به گزارش فرادید؛ افت ظهر دیروز یک بار دیگر نگرانی‌ها در بازار رمز ارز‌ها را افزایش داد چراکه قیمت ناگهان با یک افت شدید مواجه شد که این افت‌های بیت کوین اگر ادامه دار شوند، قیمت تا سطوح پایینی افت می‌کند.

بیت‌کوین در حال حاضر زیر سطح حمایت ۲۲هزار و ۲۱هزار و ۵۰۰ دلار معامله می‌شود. در جهت صعودی، قیمت نزدیکی سطح ۲۱هزار و ۶۵۰ دلار با مقاومت روبرو‌ست. مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۲۲هزار دلار است. مقاومت اصلی هفتگی اکنون نزدیک به ۲۳هزار دلار قرار دارد، که بالاتر از این مقاومت قیمت ممکن است افزایش جدیدی را آغاز کند.

پشتیبانی نزدیک قیمت از جهت نزولی روند، سطح ۲۱,۲۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۱,۰۰۰ دلار قرار دارد، که در زیر آن قیمت می‌تواند روند نزولی خود را دوباره از سر بگیرد.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه