آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۱/۰۶/۰۳

آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۴۰۱/۰۶/۰۳

وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۳ شهریور ماه را ۶۲ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۱۰۹۸۴۰
بازدید : ۳۰۳
۰۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱

فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۳ شهریورماه ۶۲ نفر اعلام شد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۳ هزار و ۶۱۲ نفر رسید.

بر اساس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۳۷۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۵۴۴ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۹۷۴ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۹۱۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۱۲۵۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۳ میلیون و ۷۱۵ هزار و ۳۸۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۱۰۶ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۵۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۷۳ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

تا کنون ۶۴ میلیون و ۹۵۳ هزار و ۵۲۱ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۹۹۷ نفر دُز دوم و ۳۰ میلیون و ۵۸۸ هزار و ۵۷۶ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۳ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۹۴ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۶۳ هزار و ۸۲۷ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۷۴۱ هزار و ۵۴۰ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۶۰۳ میلیون و ۱۸۸ هزار و ۲۴۷ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۲۰۹۷ نفر در یک روز به تعداد شش میلیون و ۴۷۹ هزار و ۹۲۸ نفر رسیده است. آمار بهبودیافتگان نیز به ۵۷۷ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۵۸۱ نفر رسیده است.

۱. آمریکا یک میلیون و ۶۷ هزار و ۵۴۹ نفر (۳۶۹ فوتی)

۲. برزیل ۶۸۳ هزار و ۱۳۱ نفر (۱۹۰ فوتی)

۳. هند ۵۲۷ هزار و ۴۸۸ نفر (۳۶ فوتی)

۴. روسیه ۳۸۳ هزار و ۷۵۸ نفر (۷۲ فوتی)

۵. مکزیک ۳۲۹ هزار و ۱۷۴ نفر (۷۱ فوتی)

۶. پرو ۲۱۴ هزار و ۹۵۶ نفر (بدون فوتی)

۷. انگلستان ۱۸۷ هزار و ۷۶۱ نفر (۱۰۷ فوتی)

۸. ایتالیا ۱۷۵ هزار و ۴۳ نفر (۱۱۲ فوتی)

۹. اندونزی ۱۵۷ هزار و ۴۳۸ نفر (۱۸ فوتی)

۱۰. فرانسه ۱۵۳ هزار و ۷۶۲ نفر (۵۷ فوتی)

۱۱. آلمان ۱۴۶ هزار و ۹۱۳ نفر (۱۱۶ فوتی)

۱۲. ایران ۱۴۳ هزار و ۵۵۰ نفر (۶۲ فوتی)

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه