(تصویر) ماجرای عمل تغییر جنسیت شهره لرستانی و برداشتن کلاه از سرش

(تصویر) ماجرای عمل تغییر جنسیت شهره لرستانی و برداشتن کلاه از سرش

امروز نیز شهره لرستانی (مازیار لرستانی) تصویری منتشر کرد که نشان می‌داد او کلاه مشهوری که همیشه بر سر داشت، را بالاخره برداشته است. اتفاقی که بار دیگر به شائبه پایان فرایند عمل تطبیق جنسیت او دامن زده است.
کد خبر: ۱۰۹۹۳۰
بازدید : ۳۱۲
۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴

فرادید| روز‌های گذشته بود که شهره لرستانی (مازیار لرستانی) با انتشار نسخه پزشک معالج اش، خبر از آغاز هورمون تراپی خود داد. پس از آن هم برخی رسانه‌ها مدعی شدند که او عمل تغییر جنسیت خود را انجام داده است.

به گزارش فرادید، امروز نیز شهره لرستانی (مازیار لرستانی) تصویری منتشر کرد که نشان می‌داد او کلاه مشهوری که همیشه بر سر داشت، را بالاخره برداشته است. اتفاقی که بار دیگر به شائبه پایان فرایند عمل تطبیق جنسیت او دامن زده است.

(تصویر) ماجرای عمل تغییر جنسیت شهره لرستانی و برداشتن کلاه از سرش

اما آنطور که ارولوژیست‌ها و آندرولوژیست‌ها می‌گویند برداشت رسانه‌ها از هورمون تراپی و عمل تطبیق جنسیت اشتباه است. آن‌ها می‌گویند که روان درمانی اولین گام و هورمون تراپی دومین گامی است که فرد ترنس باید انجام دهد. پس از آن تازه عمل‌های جراحی متعدد آغاز می‌شود.

یک پزشک در باره مرحله هورمون تراپی هم می‌گوید دومین گام پس از روان درمانی، برای تغییر جنسیت زن به مرد استفاده از هورمون‌ها است. به این دلیل که استفاده از هورمون‌ها به رشد مو‌های مردانه و تغییر صدا کمک می‌کند و همچنین کمک می‌کند تا فرد حالت زنانه بدنش کمتر نشان داده شود.

پس از آن هم عمل جراحی تخلیه اندام‌های زنانه شروع می‌شود. با این وجود به نظر می‌رسد که شهره لرستانی (مازیار لرستانی) فعلا در ابتدای مسیر قرار دارد.

بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار لرستانی متولد ۳۱ خرداد ۱۳۴۵ در تهران است و از سال ۱۳۶۴، فعالیت حرفه‌ای خود را در عرصه تئاتر آغاز کرد.

او در سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم نیاز به کارگردانی علیرضا داوودنژاد به سینما راه یافت. مجموعه تلویزیونی هتل به کارگردانی مرضیه برومند و فیلم سینمایی مأموریت آقای شادی و چندین تله فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آن‌ها حضور داشته است.

مازیار لرستانی همچنین سابقه فعالیت در آثاری همچون هتل پرستاره، هزاران برگ و هزار رنگ، آپارتمان، آوای فاخته، امام علی، لیلی با من است، مختارنامه، فرار بزرگ، اخراجی‌ها، حلقه‌های ازدواج، شکلاتی، دم سرخ ها، خجالت نکش، به وقت خماری، هزارپا، آپاچی، اژدر و خسوف را در کارنامه هنری خود دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه