(تصویر) ادعاهای تازه در مورد همسر جدید شهاب حسینی

(تصویر) ادعاهای تازه در مورد همسر جدید شهاب حسینی

یک تصویر ادعایی که زنی غیر بازیگر را به عنوان همسر جدید شهاب حسینی معرفی می‌کند، اکنون بیشتر از هر زمان دیگری به عنوان ازدواج تازه او، میان کاربران فضای مجازی دست به دست می‌شود.
کد خبر: ۱۱۰۴۹۳
بازدید : ۵۱۴۰
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶

فرادید| حدود یک سال است که برخی کاربران فضای مجازی، سایت‌ها و رسانه‌های داخلی، ادعای طلاق پریچهر قنبری از شهاب حسینی و ازدواج مجدد او را مطرح می‌کنند. اما هیچ گاه این خبر از سوی شهاب حسینی به شکلی رسمی تایید نشده است.

به گزارش فرادید، درچنین شرایطی به تازگی برخی رسانه‌های داخلی با استناد به برخی نشانه‌ها مدعی شده اند که ازدواج شهاب حسینی جدی‌تر از هر زمانی به نظر می‌رسد. آن‌ها اولین نشانه را حذف تمام تصاویر مشترک پریچهر قنبری و شهاب حسینی از صفحه اینستاگرامی اش اعلام می‌کنند.

بررسی ما نیز نشان می‌دهد که پریچهر قنبری در پست‌هایی که در طول چند هفته گذشته منتشر کرده است، مدام از کلیدواژه‌هایی همچون تنهایی، عشق، وفاداری، غریبی، دوست داشتن ابدی استفاده کرده است. در عین اینکه اثریث هم از شهاب حسینی دیده نمی‌شود. با این وجود پریچهر قنبری هنوز ادعای طلاق اش از شهاب حسینی را تایید یا تکذیب نکرده است.

همسر جدید شهاب حسینی، ادعای پرتکرار ماه‌های اخیر

در طول ماه‌های اخیر تصاویر از سوی برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی منتشر می‌شد که نشان می‌داد شهاب حسینی در کنار یک بازیگر زن هالیوودی یا غیر هالیوودی عکسی به یادگار گرفته است. آن‌ها بی دلیل و با استناد به همین تصاویر ادعا می‌کردند که این تصویر همسر دوم شهاب حسینی است. اما هیچ یک صحت نداشت.

در نهایت شهاب حسینی چهار روز قبل، در مراسم اکران خصوصی فیلم شین به عنوان تهیه کننده و بازیگر حضور یافت. اما او تنها نبود و یک زن غیر بازیگر همراهی اش می‌کرد. زنی جوانی که حلقه‌ای در انگشت ازدواج خود داشت و باعث شد تا بار دیگر، بخشی از سایت‌ها و رسانه‌های داخلی جدی‌تر او را به عنوان همسر جدید شهاب حسینی معرفی کنند.

(تصویر) ادعاهای تازه در مورد همسر جدید شهاب حسینی

هر چند باز هم شهاب حسینی به این ادعا‌ها هیچ واکنشی نشان نداد. اما این تصویر بیشتر از هر زمان دیگری اکنون میان کاربران فضای مجازی دست به دست می‌شود.

برچسب ها: شهاب حسینی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه