(عکس) پیام معنادار پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

(عکس) پیام معنادار پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

برخی سایت‌ها و رسانه‌ها داخلی مدعی شدند که پریچهر قنبری به ماجرای طلاق اش از شهاب حسینی واکنش نشان داده است. اما این در حالی است که او اشاره مشخصی به هیچ یک از این ماجرا‌ها نکرده است.  
کد خبر: ۱۱۰۵۷۸
بازدید : ۴۶۸۱
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱

فرادید| گرچه چند سالی است که شایعه ازدواج مجدد شهاب حسینی میان برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود، اما این ادعا پس از حضور شهاب حسینی در اکران خصوصی فیلم شین با همراهی یک زن غیر بازیگر، جدی‌تر از گذشته طرح شده است.

به گزارش فرادید، گروهی از سایت‌های و رسانه‌های داخلی مدعی اند که طلاق شهاب حسینی و پریچهر قنبری جدی است و اکنون شهای حسینی با ساناز ارجمند، عکاس ازدواج کرده است. اما نه شهاب حسینی و نه اطرافیان او این موضوع را تایید تا تکذیب نکردند.

در این میان تنها پریچهر قنبری تمام عکس‌های مشترک شان را پاک کرد، تا به این رسانه‌ها در مورد طلاق شان به شکل تلویحی چراغ سبز بدهد. اما با این وجود همچنان نمی‌توان شایعه ازدواج شهاب حسینی را تایید کرد.

حالا هم پریچهر قنبری تصویری تزئینی از یک زن تنها در برابر پنجره اتاق اش با یک یادداشت معنادار در اینستاگرام اش منتشر کرده است. او در حاشیه این تصویر تزئینی نوشته است: و قسم به نور، وقتی از زخم هایت وارد می‌شود تا غم در آغوشت نگیرد.

(عکس) پیام معنادار پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی

پس از انتشار این تصویر و یادداشت، برخی سایت‌ها و رسانه‌ها داخلی مدعی شدند که پریچهر قنبری به ماجرای طلاق اش از شهاب حسینی واکنش نشان داده است. اما این در حالی است که او اشاره مشخصی به هیچ یک از این ماجرا‌ها نکرده است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۵
0
0
شهاب تو هم
پیشنهاد ویژه