(عکس) داستان عجیب مادربزرگی که نوه اش را باردار است!

ماجرایی امیدوار کننده برای بسیار از زوج‌هایی که توانایی بچه دار شدن را ندارند در این خانواده رخ داده تا مادر بزرگ بتواند نوه‌ی خود را رشد دهد.
کد خبر: ۱۱۱۰۱۸
بازدید : ۱۹۶۶
۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۷

خانم ۵۰ ساله در یک اتفاق نادر توانست شانس بچه دار شدن را به پسرش بدهد و دوران بارداری نوه‌ی خود را برعهده داشته باشد؛ ماجرایی امیدوارکننده برای بسیار از زوج‌هایی که توانایی بچه دار شدن را ندارند در این خانواده رخ داده تا مادر بزرگ بتواند نوه‌ی خود را رشد دهد.

استفاده از رحم اجاره‌ای امید به داشتن فرزند را به زوج جوان هدیه کرد، زوجی که به دلیل مشکل جدی نمی‌توانستند هرگز بچه دار شوند. "کیالا جونز" ۲۹ ساله وقتی ۱۷ سال داشت با تشخیص پزشک تحت جراحی هیسترکتومی قرار گرفت و برای همیشه رحم خود را از دست داد، اما بعد از ازدواج با "کدی" به شدت علاقه‌مند به داشتن فرزند بود، اما نمی‌توانست خودش این شانس را داشته باشد برای همین به فکر استفاده از روشی جدید که این مشکل را برای زنان دارای چنین مشکلی حل کرده بود افتاد، استفاده از رحم زن دیگری بری سپری شدن دوران بارداری و رشد جنین.

مادربزرگ و نوه اش

"کیالا" می‌گوید: من و همسرم سال ۲۰۱۲ باهم ازدواج کردیم و از آنجایی که خانواده همسرم در جریان مشکل و وضعیت جسمی من بودند مادرشوهرم بار‌ها به حالت طنز و برای خنده اینکه رحم خود را برای رشد فرزند ما اجاره خواهد داد صحبت کرده بود و همین شوخی‌ها ما را به فکر انداخت تا برای انجام آن اقدام کنیم.

باورکردنی نبود، ولی تمام آزمایشات با نتایج مثبت همراه شد و برای انتقال جنین همه چیز آماده شد و مادر شوهرم فرزند ما را باردار شد و بعد از چند ماه آن را به دنیا آورد.

منبع: نمناک

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه