آنچه که باید از راز خوش پوشی عروس خاندان سلطنتی بدانید!

لباس‌های دوشس کمبریج همیشه کاملاً اندازه اش هستند. همین امر ظاهر شیکی به او می‌دهد. کیت به صرفه جو بودن شهره است و بسیاری از اوقات از لباس‌های قدیمی خود با ایجاد تغییراتی دوباره استفاده می‌کند.
کد خبر: ۱۱۱۳۶۶
بازدید : ۴۹۰
۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰

 دوشس کمبریج به عنوان یکی از اعضای خاندان سلطنتی انگلیس ملزم به رعایت قواعد سختگیرانه‌ای درباره‌ی پوشش خود است، با این حال لباس‌های او همیشه در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار می‌گیرند.

در ادامه از ترفند‌هایی خواهیم گفت که کیت میدلتون از آن‌ها برای داشتن یک استایل زیبا استفاده می‌کند.

۱- لباس هایش کاملاً اندازه اش هستند

لباس‌های اندازه، پایه و اساس استایل کیت میدلتون هستند. لباس‌های دوشس کمبریج همیشه کاملاً اندازه اش هستند. همین امر ظاهر شیکی به او می‌دهد. کیت به صرفه جو بودن شهره است و بسیاری از اوقات از لباس‌های قدیمی خود با ایجاد تغییراتی دوباره استفاده می‌کند.

او در سال ۲۰۱۸ در زمان بارداری اش یک پالتوی آبی رنگ پوشیده بود. ۲ سال بعد او با نسخه‌ی تغییر یافته‌ی این پالتو در انظار عمومی حاضر شد.

۲- چند مدل مو دارد که همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

مدل مو‌های کیت طی این سال‌ها تغیییر چندانی نداشته است. او همیشه مو‌هایی به رنگ قهوه‌ای داشته که قد آن تا پایین شانه هایش می‌رسد. او علاقه ایی به رنگ مو‌های مد روز ندارد، موهایش را بلندتر از این نمی‌کند و از مدل مو‌های کوتاه هم استفاده نمی‌کند.

مدل مو‌های اصلی او گوجه‌ای پایین، دم اسبی، فرق وسط، هف آپ (Half-up) و باز و تاب دار است. کیت صرفاً یکی از این مدل مو‌ها را که برای یک موقعیت مناسب است، انتخاب می‌کند، یک مراسم رسمی، یک پیاده روی یا یک مراسم فرش قرمز.

۳- طرح‌های ظریف را دوست دارد

کیت طرح‌های ظریف (معمولاً خالخالی) یا‌های گل دار را برای لباس هایش ترجیح می‌دهد. او حتی توانست طرح پلنگی را به شکل ماهرانه و ظریفی در پوشش خود آورد.

۴- می‌داند چطور کمربند را در استایل خود به کار گیرد

استفاده از کمربند می‌تواند کمک کند شیک‌تر و آراسته‌تر به نظر برسید – می‌توانید به وسیله‌ی آن روی کمر خود ایجاد تأکید کنید یا کاری کنید که پاهایتان کشیده‌تر به نظر برسد. دوسش کمبریج هم به طور حتم این نکته را درباره‌ی کمربند می‌داند و همیشه پوشش خود را با این اکسسوری تکمیل می‌کند.

۵- طول دامن هایش به موقعیت بستگی دارد

کیت برای مراسم‌های رسمی پیراهن‌های زنانه‌ی کلاسیک و ساده به تن می‌کند که قد آن‌ها تا زانو یا اندکی پایین‌تر است و هیچ طرح پرزرق و برقی روی آن‌ها نیست. در مراسم‌های عمومی، دوشس کمریج معمولاً پیراهن‌هایی به تن می‌کند که قد آن‌ها به زمین می‌رسد. در پیراهن‌های او تور، چین یا پولک هم وجود دارد.

کیت پوشیدن دامن‌های بالای زانو و کوتاه را تقریباً کنار گذاشته است. شاید به این خاطر باشد که این نوع لباس‌ها سنخیتی با قواعد پوشش در خاندان سلطنتی ندارند و ظاهر شیکی هم به او نمی‌دهند.

۶- لباس‌های خود را با انواع یقه تکمیل می‌کند

کیت گاهی جزئیات جالبی به لباس‌های ساده و کلاسیک خود می‌بخشد. یکی از ترفند‌های مورد علاقه‌ی او، استفاده از یقه است. کیت هنگام معرفی فرزند سوم خود به دنیا، یک پیراهن زنانه به رنگ قرمز با یقه‌ی پیتر پنی به تن کرده بود.

۷- آرایش طبیعی را ترجیح می‌دهد

ابرو‌های پررنگ، سایه چشم قهوه ای، خط چشم مختصر، رژلب رنگ طبیعی و رژ گونه، پایه و اساس آرایش معمول کیت هستند. او گاهی هم از آرایش چشم اسموکی استفاده می‌کند.

کیت یک بار هم با مژه مصنوعی دیده شد. با این حال، مژه‌ها به قدری طبیعی بودند که از فاصله‌ی دور، تشخیص آن‌ها از مژه‌های واقعی دشوار بود. به گفته‌ی میکاپ آرتیست ها، این حالت در اثر استفاده از مژه مصنوعی‌های کم حجم به وجود می‌آید، چون حجم بسیار اندکی به مژه‌ی واقعی می‌بخشند.

۸- از تأثیر برش و دوخت لباس سردر می‌آورد

کیت می‌داند که چطور با استفاده از برش و دوخت لباس بر روی انحنای اندام خود تأکید کند. به کمک این عناصر می‌توان به فرم بدن حالت داد.

۹- در زندگی روزمره از تی شرت‌های راه راه استفاده می‌کند

تی شرت‌های راه راه به نشان دوشس کمبریج تبدیل شده اند. کیت وقت‌هایی که به یک لباس ساده و غیر رسمی نیاز دارد، از تی شرت‌های راه راه استفاده می‌کند.

این مدل لباس‌ها جزء اقلام پایه‌ای پوشش هستند و می‌توان آن‌ها را با هر لباسی در پایین تنه ترکیب کرد و همیشه هم خوب می‌شود.

۱۰- با گل سینه هایش به دنیا پیام می‌دهد

پروتکل‌های خاندان سلطنتی و همینطور استایل محافظه کارانه‌ی کیت به او اجازه‌ی افراط و تفریط نمی‌دهد. در عوض، دوشس کمبریج به وسیله‌ی جزئیاتی در لباس یا زیورآلات خود، به خصوص گل سینه هایش، نظر خود را ابراز می‌کند.

مثلاً یک گل سینه به شکل شاخه‌ی درخت بلوط، یکی از نماد‌های مهم خانواده‌ی میدلتون است. کیت در زمان سفر خود به کانادا هم گاهی از یک گل سینه به شکل برگ افرا استفاده می‌کرد که نماد کشور کانادا هم هست.

منبع: روزیاتو

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه