bato-adv

(ویدئو) مرد عصبانی رستوران را به خاطر سفارش اشتباه آتش زد!

مردی مست که از دریافت سفارش اشتباه عصبانی شده بود، اوایل این ماه یک رستوران بنگلادشی را در محله کوئینز شهر نیویورک به آتش کشید.
کد خبر: ۱۱۲۱۰۵
بازدید : ۶۲۲
۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰

سازمان آتش نشانی ایالت نیویورک یک کلیپ ویدئویی منتشر کرده است که نشان می‌دهد مردی مست سعی می‌کند یک رستوران بنگلادشی را به دلیل سرو غذای اشتباه به آتش بکشد.

پلیس نیویورک این مرد را دستگیر کرده است. دوربین‌ها نشان دادند که مرد روی دیوار‌های رستوران ماده محترقه و پس از آتش زدن قبل از فرار، لباس‌ها و بدنش آتش گرفت.

پلیس نیویورک او را به سوزاندن عمدی اموال و آسیب رساندن به خود متهم کرد. چوفل نوربو پس از آتش زدن رستوران بنگلادشی در نیویورک به پلیس گفت: آن‌ها به من مرغ بریانی ندادند.

بر اساس گزارشی نیویورک پست، عامل این جنایت که چوفل نوربو ۴۹ ساله است، پس از دستگیری به پلیس گفت: من بسیار مست بودم. من مرغ بریانی خریدم. مرغ بریانی به من ندادند. من عصبانی بودم و آن را بیرون انداختم.

کارکنان رستوران داستان متفاوتی برای گفتن دارند. جهانا رحمان، پیشخدمت، به نیویورک پست گفت که سفارش این مشتری، همانطور که او ادعا می‌کرد، اشتباه نبود و رفتار او در رستوران دیوانه‌کننده بود.

او مرغ بریانی سفارش داد و وقتی آن را برای او آوردند فریاد می‌زند: این چیست؟ می‌گویند سفارش شما مرغ بریانی و او آن را به صورت پیشخدمت کوبید.

نوربو در اظهارات خود به پلیس گفت پس از تف انداختن در رستوران، آنجا را ترک کرد و یک قوطی بنزین خرید. او در حوالی ساعت ۶ صبح روز بعد به غذاخوری برگشت و بنزین را در ویترین رستوران ریخت تا آن را کاملاً بسوزاند. پس از آتش‌سوزی، شعله‌های آتش به جان خودش افتاد، اما او موفق شد از صحنه فرار کند.

در حالی که به غیر از مظنون به کسی آسیبی نرسید، دادستان گفت که آتش سوزی شیشه‌های رستوران را شکست و واحد تهویه مطبوع آن را خراب کرد و بیش از ۱۵۰۰ دلار خسارت وارد کرد. نوربو ده روز پس از این حادثه دستگیر شد و به آتش‌سوزی، شرارت جنایی، خطر بی‌احتیاطی متهم شد. اما او روز بعد بدون قرار وثیقه از بازداشت آزاد شد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv