bato-adv

خصوصیات و طالع بینی ازدواج زنان متولد آبان

حسادت و تلافی جویی از ویژگی‌های منفی زنان آبان ماهی است. آن‌ها همیشه تمام تلاششان را می‌کنند تا در هر زمینه‌ای از دیگران بالاتر باشند.
کد خبر: ۱۱۲۱۲۷
بازدید : ۲۵۰۷۵
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸

چنانچه با یک زن متولد آبان در ارتباط هستید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید.

طالع‌بینی (Divination) به معنای پیشگویی آینده، از طریق مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان می‌باشد. علم طالع بینی به معنای تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان و علم اختر شناسی به معنای پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات می‌باشد.

در این مطلب به بررسی خصوصیات اخلاقی زنان آبان ماهی می‌پردازیم. چنان چه با یک زن متولد آبان در ارتباط هستید پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید:

زنان آبان ماهی معمولا افرادی مغرور، جذاب و دارای اعتماد بنفس هستند. معمولا به سرعت عصبانی می‌شوند، اما قلب پاکی دارند. در زمان عصبانیت باید در مقابل آن‌ها صبور بوده و با آن‌ها وارد بحث نشوید. این را بدانید که در چنین مواقعی سکوت شما باعث آرامش آن‌ها می‌شود.

زن متولد آبان یک کدبانو و مادری شایسته برای فرزندان خود است. هر چند زود عصبانی می‌شود، اما با قدرت می‌تواند احساسات و عواطف خود را کنترل کند. در صورتی که صبر و تحملش تمام شود به یک انسان بی حوصله و بداخلاق تبدیل می‌شود.

گاهی صبر و تحمل یک زن آبان ماهی ممکن است باعث تعجب شما بشود. بیشتر زنان آبان ماهی افرادی جسور، رهبر و گوش به فرمان خواسته‌های خود هستند. آن‌ها درعین حال که تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهدافشان انجام می‌دهند، به سایر افراد نیز برای رسیدن به هدف هایشان کمک می‌کنند.

آن‌ها همچنین انسان‌هایی اخلاق گرا هستند و برای رسیدن به اهداف خود به هر کاری دست نمی‌زنند. آن‌ها در قبال شخصی که عاشقشان است بسیار وفادار هستند. آبان ماهی‌ها افراد بسیار تیزی هستند و به راحتی متوجه خیانت طرف مقابلشان خواهند شد. آن‌ها بسیار مراقب فرزندان خود خواهند بود و زندگی خود را با چنگ و دندان حفظ می‌کنند.

حسادت و تلافی جویی از ویژگی‌های منفی زنان آبان ماهی است. آن‌ها همیشه تمام تلاششان را می‌کنند تا در هر زمینه‌ای از دیگران بالاتر باشند. زن آبان ماهی مادری بسیار مهربان و فداکار است که تمام انرژی خود را برای همسر و فرزندان خود صرف می‌کند.

آن‌ها معمولا افراد عاشق پیشه‌ای نیستند، اما اگرعاشق کسی شوند عشق خود را به آن فرد ابراز می‌کنند و از ابراز عشق کردن ترسی ندارند. آن‌ها از دروغگویی بیزارند و حتی پس از سال‌ها نیز دروغ گفتن شما را فراموش نخواهند کرد.

طالع بینی ازدواج زن متولد آبان با ماه‌های دیگر:

آبان با فروردین: (بد) آزادی خواهی سلطه گری زنان آبان و تنهایی و درون گرایی مرد فروردین سبب بروز مشکلات خواهد شد.

آبان با اردیبهشت: (خوب) هر دو آرمانگرا بلند پرواز هستند، همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگاری.

آبان با خرداد: (متوسط) برای خوشبخت شدن باید یکدیگر را تحمل کنند.

آبان با تیر: (متوسط) زن آبان ماهی حسابگر و مرد تیرماهی ولخرج می‌باشند. در مسائل مالی ممکن است دچار مشکل شوند.

آبان با مرداد: (متوسط) مردادی‌ها عاشق پیشه هستند و دوست دارند که همسرشان همیشه آن‌ها را ستایش کند، اما آبانی‌ها فقط ستایش دیگران را به همسر خود اختصاص نمی‌دهند و این ممکن است سبب مشکل شود.

آبان با شهریور: (متوسط) هر دوجسور، بی پروا، سرشار از انرژی و بلند پرواز هستند.

آبان با مهر: (متوسط) اگرهر دو یکدیگر را درک کنند میتوانند موفق باشند.

آبان با آبان: (بد) بدلیل خشمگین شدن و از کوره در رفتن هر دو ممکن است دچار مشکل شوند.

آبان با آذر: (متوسط) زن آبان ماهی سختگیر در مسائل و مرد آذر ماهی سعی بر تسهیل امور دارد.

آبان با دی: (بد) سختگیری و جدی بودن این زوج ممکن است نتواند حس اعتماد و از خود گذشتگی را بین آن‌ها ایجاد کند.

آبان با بهمن: (بد) مرد بهمن ماهی با احساس و عاطفه و زن ابان ماهی سلطه جو و خواهان کسب برتری.

آبان با اسفند: (بد) مرد اسفند ماهی آرمان گرا و عاشق پیشه و زن آبان ماهی با اعتماد به نفس کافی.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv