خرگوش غول پیکر به دنبال صاحب جدید!

خرگوش غول پیکر به دنبال صاحب جدید!

گفتنی است طول این نژاد از خرگوش‌ها می‌توانند تا 1.2 متر رشد کنند و سالانه حدود 2000 هویج و 700 سیب را مصرف کنند. این خرگوش همچنین می‌تواند هفته‌ای یک لنگه یونجه خشک را نیز میل کند.
کد خبر: ۱۱۲۲۶
بازدید : ۵۵۲۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴
خرگوش عظیم‌الجثه به دنبال صاحب جدید!

فرادید| اطلس نام خرگوشی بازیگوش است که به شکلی اعجاب انگیز، به اندازه یک سگ رشد کرده است. این خرگوش حالا دنبال صاحبی جدید می‌گردد.
 
به گزارش فرادید به نقل از ایندیپندنت، اطلس تنها هفت ماه سن دارد و در حال حاضر در مرکز SPCA در گلاسکو اسکاتلند از آن نگهداری می‌شود. صاحب قبلی این خرگوش توان مراقبت از آن را نداشت و به همین دلیل، مسئولیت نگهداری از آن به مرکزی در گلاسکو سپرده شد.
 
این مرکز خیریه در حال حاضر در حال جمع‌آوری درخواست‌های صاحبان احتمالی این خرگوش است تا پس از بررسی شرایط هر یک، مسئولیت نگهداری آن را به صاحب جدیدش واگذار کند.
 
آنا اودونیل، مدیر مرکز خیریه SPCA اسکاتلند، می‌گوید: «اطلس خیلی بزرگ شده اما هنوز جوان است و باز هم جای رشد دارد. این خرگوش بازیگوش واقعا شما را جذب می‌کند... ما به دنبال خانه‌ای مناسب برای او می‌گردیم تا از نظر تغذیه و فضا شرایط مناسب را برای اطلس تامین شود. اطلس نسبت به خرگوش‌های دیگر خیلی بزرگتر است و به همین دلیل، شرایطش کاملا خاص است.»

گفتنی است این نژاد از خرگوش‌ها می‌توانند تا 1.2 متر رشد کنند و سالانه حدود 2000 هویج و 700 سیب را مصرف کنند. این خرگوش همچنین می‌تواند هفته‌ای یک لنگه یونجه خشک را نیز میل کند.
 
منبع: Independent
ترجمه: وبسایت فرادید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین