bato-adv

بهترین سریال‌های جدید کره‌ای در آبان و آذر

در اینجا فهرستی از هفت سریال کره‌ای را ملاحظه می‌کنید که در یک ماه آینده پخش آن‌ها آغاز خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۲۴۴۲
بازدید : ۲۵۶۷
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲

فرادید| کم کم به پایان سال ۲۰۲۲ نزدیک می‌شویم و حالا با نگاهی به ده ماه گذشته می‌توانیم بگوییم که امسال هم رونق و موفقیت سریال‌های کره‌ای ادامه داشته است. سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری نتفلیکس روی سریال‌های کره‌ای کاملا ثمربخش بود و به ساخت سریال‌های پربیننده‌ای مثل «پیشنهاد کاری»، «پیش‌بینی ازدواج و آب و هوا» و چند سریال دیگر منجر شد.

 

به گزارش فرادید؛ در ماه نوامبر هم همین روند ادامه خواهد داشت و سریال‌های کره‌ای تازه‌ای با ژانر‌های متفاوت را شاهد خواهیم بود که خیلی از آن‌ها مثل همیشه ترکیبی از تخیل، عشق، انتقام و منظره‌های زیبا هستند. در اینجا فهرستی از هفت سریالی را ملاحظه می‌کنید که در طی ماه آیندۀ میلادی پخش آن‌ها آغاز خواهد شد.

 

۱. شگفت انگیز (The Fabulous)

بهترین سریال‌های جدید کره‌ای در آبان و آذر

این سریال دربارۀ دوستی‌ها، رقابت‌ها و تلاش‌های گروهی از کسانی است که در صنعت مد و لباس کره فعالیت می‌کنند. یکی از شخصیت‌های اصلی این سریال مردی به اسم جی‌وومین است که به عنوان ویرایشگر عکس فعالیت می‌کند؛ او در کارش مهارت زیادی دارد، اما علاقۀ زیادی به آن ندارد. شخصیت دیگر زنی به اسم چائه‌سون‌بین است که مدیر روابط عمومی یک برند مشهور لباس است و خودش هم از بچگی رویای فعالیت در صنعت مد را داشته. این دو نفر رابطه‌ای عاشقانه با هم پیدا می‌کنند که هر دوی آن‌ها را در برابر انتخاب‌های سختی قرار می‌دهد. صنعت مد یک دنیای پر از رقابت‌های شدید و پیچیده است و کوچکترین ضعفی می‌تواند آدم‌ها را از جمع برگزیدگان این صنعت بیرون براند.

 

۲. انتقام دیگران (Revenge of Others)

بهترین سریال‌های جدید کره‌ای در آبان و آذر

در این درام انتقامی شین‌یه‌اون نقش یک دختر نوجوان دبیرستانی را بازی می‌کند که به خاطر مرگ برادر دوقلویش به شدت ناراحت و افسرده است. او قبلا عضو تیم تیراندازی دبیرستان بوده و همزمان با جستجو‌هایی که دربارۀ علت مرگ برادرش انجام می‌دهد، سعی می‌کند دوباره مهارت‌های تیراندازی‌اش را تقویت کند تا بتواند انتقام برادرش را بگیرد. او در این مسیر با پسری به اسم سونئون آشنا می‌شود که او هم به دنبال حمایت از دانش‌آموزان ضعیف و انتقام گرفتن از کسانی است که با قلدری دیگران را آزار می‌دهند.

 

۳. یک نفر (Somebody)

بهترین سریال‌های جدید کره‌ای در آبان و آذر

این سریال بر محور یک اپلیکیشن ارتباط اجتماعی به اسم «یک نفر» می‌چرخد. کانگ‌هائه‌لیم در این سریال نقش زنی به اسم سئوم را بازی می‌کند که توسعه‌دهندۀ این اپلیکیشن ارتباطی است. اما وقتی یک قاتل زنجیره‌ای شروع به استفاده از این اپلیکیشن برای پیدا کردن قربانیانش می‌کند، اوضاع حسابی پیچیده می‌شود. در همین حالی که یکی از دوستان سئوم به اسم کی‌یئون در حال تحقیق روی این پرونده است، سئوم با یک معمار خوشتیپ و مرموز به اسم یون‌او آشنا می‌شود که به نظر می‌رسد دارد چیزی را پنهان می‌کند.

 

۴. تولد دوباره در خانوادۀ پولدار (Reborn Rich)

بهترین سریال‌های جدید کره‌ای در آبان و آذر

این سریال هم یک داستان انتقامی دارد و شخصیت اصلی آن مردی به اسم یون‌هیون‌وو است که به مدت ده سال برای یک شرکت بزرگ کار کرده و شغلش مراقبت از خانوادۀ صاحب شرکت بوده است. اما در نهایت شرکت او را به اختلاس متهم می‌کند و پسر خانواده یعنی جین‌دو‌جون او را می‌کشد! اما از این‌جا داستان یک جنبۀ تخیلی و عجیب به خودش می‌گیرد؛ یون‌هیون‌وو زنده می‌شود و خودش را در بدن قاتلش می‌بیند؛ این موهبتی است که به او اجازه می‌دهد انتقامش را از صاحبان شرکت بگیرد.

 

۵. لطفا نامه‌ای برای هوادارت بنویس (Please Send A Fan Letter)

بهترین سریال‌های جدید کره‌ای در آبان و آذر

این سریال رمانتیک و کمدی دربارۀ مردی به اسم جونگ‌سئوک است که دختر نوجوانش مبتلا به سرطان خون است. این دختر طرفدار سرسخت بازیگری به اسم کانگ‌هی است و آرزو دارد که نامه‌ای از طرف او دریافت کند. حالا جونگ‌سئوک می‌خواهد هر طور که شده این آرزوی دخترش را برآورده کند. به همین خاطر او نامه‌ای را از طرف کانگ‌هی جعل می‌کند و آن را برای دخترش می‌فرستد. اما از قضا این نامه تاثیر بسیار بزرگی در زندگی آن بازیگر می‌گذارد و بعضی از مشکلاتی را که او با آن‌ها مواجه است حل می‌کند. این اتفاق سرآغازی برای رابطۀ کانگ‌هی با این خانواده می‌شود.

 

۶. قفل رئیس را باز کن (Unlock the Boss)

بهترین سریال‌های جدید کره‌ای در آبان و آذر

این سریال داستان تخیلی و بسیار جذابی دارد. کیم‌سونگ‌جو رئیس یک شرکت بزرگ است که یک روز خیلی ناگهانی و بدون اینکه دلیلش را بداند، توسط یک نفر مورد حمله قرار می‌گیرد و چاقو می‌خورد. اما روح او بعد از خارج شدن از بدنش وارد تلفن همراهش می‌شود و در آنجا گیر می‌افتد. مدتی بعد، یک جوان پرتلاش و کم‌درآمد به اسم پارک‌این‌سونگ موقع جستجو به دنبال قارچ‌های خوراکی، این گوشی همراه را پیدا می‌کند؛ این گوشی به پارک می‌گوید که اگر کمکش کند پول زیادی به او خواهد داد. از اینجا به بعد پارک و رئیس شرکت که در گوشی همراه گیر افتاده، به اتفاق یکدیگر به دنبال کشف راز این حمله می‌گردند.

 

۷. دوست ندارم هیچ کاری بکنم (I Don't Want To Do Anything)

بهترین سریال‌های جدید کره‌ای در آبان و آذر

لی یئوروم دختری است که با مرگ مادر و به هم خوردن رابطه‌اش با نامزدش، اوضاع و احوال روحی‌اش حسابی به هم ریخته است. او تصمیم می‌گیرد که شغلش را رها کند، فضای شلوغ شهر را ترک کند و به یک روستای زیبا برود و در آنجا هیچ کاری انجام ندهد! در این روستا یئوروم با آدم‌های تازه‌ای آشنا می‌شود که یکی از آن‌ها یک کتابدار جوان به اسم دائه‌بیوم است؛ ارتباطی که بین این دو نفر برقرار می‌شود، آن‌ها را به درک تازه‌ای از زندگی و ویژگی‌های خودشان می‌رساند.

برچسب ها: سریال کره‌ای
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv