تست توهم نوری IQ: آیا می توانید خودنویس را در این تصویر پیدا کنید؟

اگر در ۸ ثانیه بتوانید خودنویس را پیدا کنید، از ضریب هوشی بالایی برخوردار هستی، اگر این زمان به ۱۶ ثانیه رسید، ضریب هوشی شما متوسط است. اما اگر نتوانستید خودنویس را پیدا کنید، این بدان معنا نیست که ضریب هوشی شما پایین است، چرا که همیشه خطای دید منجر به اشتباه می‌شود.
کد خبر: ۱۱۲۴۶۱
بازدید : ۶۳۶۲
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰

فرادید| توهم نوری که به عنوان توهم بصری نیز شناخته می‌شود، نوعی توهم است که توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می‌شود. به زبان ساده، توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می‌کنیم یا به راحتی فریب آن را می‌خوریم.

به گزارش فرادید، بیشتر مردم پس از دیدن تصویر توهم نوری ارائه شده در اینجا دچار خطا می‌شوند. با این حال، برخی از افراد نیز می‌توانند به سرعت پاسخ را شناسایی کنند.

با این وجود این معما برای سنجش ضریب هوشی شما تهیه شده است. اگر در ۸ ثانیه بتوانید خودنویس را پیدا کنید، از ضریب هوشی بالایی برخوردار هستی، اگر این زمان به ۱۶ ثانیه رسید، ضریب هوشی شما متوسط است. اما اگر نتوانستید خودنویس را پیدا کنید، این بدان معنا نیست که ضریب هوشی شما پایین است، چرا که همیشه خطای دید منجر به اشتباه می‌شود.

توهم نوری تست IQ: آیا می توانید خودنویس را در این تصویر پیدا کنید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای خودنویس موجود در تصویر

اگر به پایین تصویر نگاه کنید، خودنویس روی یکی از پایه های صندلی قرار گرفته است.

توهم نوری تست IQ: آیا می توانید خودنویس را در این تصویر پیدا کنید؟

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه