(ویدئو) پلنگ خشمگین، یوز‌گربه بخت برگشته را کشت!

یکی از دو یوزگربه که در مسیر مقابل می‌دوید، موفق به فرار شد، اما پلنگ یکی از این جفت را به دام انداخت. البته سروال یا همان یوزگربه تلاش می‌کرد که از آرواره‌های قدرتمند پلنگ فرار کند، اما تلاش هایش به جایی نرسید.
کد خبر: ۱۱۲۵۱۱
بازدید : ۸۴۳۲
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳

فرادید| والنتین لاویس که یک عکاس خصوصی ۲۶ ساله است با انتشار ویدیویی از شکار یوز گربه توسط پلنگ گفته است که پلنگ ابتدا به دنبال شکار بود، اما یک باره توجه اش به تکان خوردن علف‌ها جلب شود و به دو یوز گربه حمله کرد.

به گزارش فرادید، یکی از دو یوزگربه که در مسیر مقابل می‌دوید، موفق به فرار شد، اما پلنگ یکی از این جفت را به دام انداخت. البته سروال یا همان یوزگربه تلاش می‌کرد که از آرواره‌های قدرتمند پلنگ فرار کند، اما تلاش هایش به جایی نرسید.

شکارچیان در طبیعت مجبورند بر سر منابع غذایی و قلمرو با یکدیگر رقابت کنند.در این مورد خاص نیز پلنگ‌ها از نظر اندازه بسیار بزرگتر از سروال‌ها هستند و در مورد شکار مزیت بهتری دارند. با این حال، هرگز نمی‌توان به طور کامل درک کرد که چرا حیوانات شکارچی یکدیگر را می‌کشند.

والنتین لاویس می‌گوید که مشاهده این صحنه یکی از سخت‌ترین اتفاقاتی بوده که در زندگی اش به چشم دیده است. اما مادر طبیعت اینگونه عمل می‌کند... فقط بهترین‌ها زنده می‌مانند. با این حال هرچقدر که دیدن ظلم مادر طبیعت دشوار باشد، هرگز نباید مداخله کرد. همیشه به مرز‌های حیوانات باید احترام گذاشت و در قلمرو آن‌ها مداخله نکرد.  

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه