آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۱

بر اساس آمار، امروز ۱۱ بهمن ماه روز بدون فوتی کرونا اعلام شد.
کد خبر: ۱۱۲۷۷۹
بازدید : ۱۸۲
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹

فرادید| وزارت بهداشت امروز ۱۱ آبان ماه را روز بدون فوتی کرونا اعلام کردکه به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۵۸۰ نفر ماند.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۱۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۰ نفر از آن‌ها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۹۲۰ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۲۹۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۱۲۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۴ میلیون و ۳۸۳ هزار و ۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

همچنین تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۲۲ هزار و ۲۹۱ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۲۸ هزار و ۳۳۲ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۳۷ هزار و ۳۰۰ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۹۸۷ هزار و ۹۲۳ دُز رسید. در شبانه روز گذشته ۵ هزار و ۴۷۹ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

در حال حاضر نیز ۳ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۷ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۱۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۲۹۲ هزار و ۲۶۱ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس، تاکنون به ۶۳۵ میلیون و ۹۵۵ هزار و ۶۷۶ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۸۳۶ نفر در یک روز به تعداد ۶ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۷۵۶ نفر رسیده است. آمار بهبودیافتگان نیز به ۶۱۵ میلیون و ۳۴۵ هزار و ۵۶۵ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا و ایران به شرح زیر است: (اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است).

۱. آمریکا یک میلیون و ۹۵ هزار و ۶۴۶ نفر (۲۰۱ فوتی)

۲. برزیل ۶۸۸ هزار و ۲۷۰ نفر (۶۵ فوتی)

۳. هند ۵۲۹ هزار و ۷۷ نفر (بدون فوتی)

۴. روسیه ۳۹۰ هزار و ۲۴۷ نفر (۷۲ فوتی)

۵. مکزیک ۳۳۰ هزار و ۳۹۳ نفر (۱ فوتی)

۶. پرو ۲۱۷ هزار و ۱۳ نفر (۱ فوتی)

۷. انگلستان ۱۹۱ هزار و ۶۸۲ نفر (بدون فوتی)

۸. ایتالیا ۱۷۹ هزار و ۱۰۱ نفر (بدون فوتی)

۹. اندونزی ۱۵۸ هزار و ۶۶۳ نفر (۳۲ فوتی)

۱۰. فرانسه ۱۵۷ هزار ۴۷ نفر (۵۳ فوتی)

۱۲. ایران ۱۴۴ هزار و ۵۸۰ نفر (بدون فوتی)

برچسب ها: آمار کرونا
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه