(ویدئو) فیل غول پیکر عصبانی شد و به ۲۵ اسب آبی حمله کرد!

فیل عصبانی تک تک اسب آبی‌ها را دنبال کرد. مدام فریاد می‌کشید و باعث ترسیدن اسب آبی‌ها می‌شد. در جریان شلوغی، یک بچه اسب آبی در ساحل شنی تنها ماند. فیل به سمت بچه رفت و با خرطومش شروع به هل دادن آن کرد، سپس بچه اسب آبی را به بالای ساحل شنی پرت کرد. اما خوشبختانه اتفاقی برای بچه اسب آبی نیفتاد.
کد خبر: ۱۱۲۸۴۵
بازدید : ۹۲۸۵
۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱

فرادید| گوردون کراندول، ۵۷ ساله، در حالی که با همسرش در نزدیکی پارک ملی کروگر شینگ‌ویدزی در حال بازدید بود، صحنه حمله فیل به گله اسب آبی‌ها را فیلمبرداری و منتشر کرد. ویدیویی که با استقبال دوستداران حیات وحش هم مواجه شد.

به گزارش فرادید، کراندول، داستان را این گونه روایت می‌کند: ما متوجه شدیم که چاله آب پر از اسب آبی است، فکر می‌کنم بیش از ۲۵ اسب آبی بودند. کروکودیل‌ها در کنار ساحل استراحت می‌کردند. در همین حین یک فیل بالغ از راه رسید تا آب بنوشد. اما یک لحظه از دست اسب‌های آبی عصبانی شد و به آن‌ها حمله کرد.

او در ادامه می‌گوید: فیل عصبانی تک تک اسب آبی‌ها را دنبال کرد. مدام فریاد می‌کشید و باعث ترسیدن اسب آبی‌ها می‌شد. در جریان شلوغی، یک بچه اسب آبی در ساحل شنی تنها ماند. فیل به سمت بچه رفت و با خرطومش شروع به هل دادن آن کرد، سپس بچه اسب آبی را به بالای ساحل شنی پرت کرد. اما خوشبختانه اتفاقی برای بچه اسب آبی نیفتاد.

جالب اینجاست که این بار بچه اسب بی خیال نمی‌شد و فیل را تعقیب می‌کرد و به پاهایش ضربه می‌زد. این موضوع باعث شد تا فیل برای حمله کردن به بچه اسب آبی تحریک شود. سپس فیل لگدی به اسب آبی کوچک زد تا از او دور شود، اما بچه اسب آبی هر بار باز می‌گشت تا به فیل عصبانی حمله کند.

در نهایت فیل خشمگین دست از تعقیب اسب‌های آبی کشید و از چاله آب دور شد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه