ماجرای کشف و ضبط قاچاق ۲۷ کیلوگرمی هروئین در فرودگاه امام

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه حضرت امام (ره) حین کنترل بار‌های ارسالی به خارج از کشور به یک محموله غلطک‌های صنعتی مشکوک شده و احتمال دادند که در آن مواد مخدر جاسازی شده باشد.
کد خبر: ۱۱۳۰۵۶
بازدید : ۱۸۷
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف ۲۷ کیلوگرم مخدر هروئین در محموله غلطک‌های صنعتی در فرودگاه امام (ره) خبر داد.

سردار محسن عقیلی با اشاره اقدامات ماموران پلیس فرودگاه‌های کشور که به منظور جلوگیری از قاچاق موادمخدر از طریق صنعت هوایی انجام می‌شود، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه حضرت امام (ره) حین کنترل بار‌های ارسالی به خارج از کشور به یک محموله غلطک‌های صنعتی مشکوک شده و احتمال دادند که در آن مواد مخدر جاسازی شده باشد.

وی افزود: ماموران با بهره‌گیری از تجهیزات کمک بازرسی، از وجود مواد مخدر در این محموله اطمینان پیدا کردند، لذا با هماهنگی و اخذ دستور قضائی محموله موصوف با حضور نماینده گمرک بازگشایی شده و ۲۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین که به شکل ماهرانه‌ای در محموله غلطک‌های صنعتی جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

بر اساس اعلام سایت پلیس، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه مالک بار نیز شناسایی و دستگیر شد، گفت: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه