(تصاویر) مرسدس بنز جذاب ۱۰۰ میلیارد تومانی!

مرسدس با ابرخودروی AMG One خود که الهام گرفته از خودرو‌های فرمول فرمول یک است در مدت ۶:۳۵.۱۸۳ دقیقه پیست معروف «جهنم سبز» در آلمان را طی کرد و بار دیگر رکورد «پیست نوربرگ» را به خود اختصاص داد.
کد خبر: ۱۱۳۲۸۱
بازدید : ۳۳۰
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹

«مارو انگل» راننده حرفه‌ای مسابقات برای رکوردشکنی پشت فرمان قرار گرفت و این در حالی رخ داد که مرسدس می‌گفت، مسیر هنوز مرطوب و در برخی مناطق تا حدی کثیف بوده است.

با وجود این، مرسدس-ای ام جی وان با شکست دادن پورشه ۹۱۱ جی‌تی۲ آر اس منتی - ریسینگ که به نوبه خود این رکورد را از سری GT بلک مرسدس-AMG گرفته بود، رکورد خودرو‌های تولیدی را به نام خود ثبت کرد.

مرسدس جذاب ۱۰۰

AMG One کاملا به قوانین خودروی تولیدی پایبند بود و در طول حرکت در پیست سرعتش به حداکثر ۳۳۶ کیلومتر در ساعت رسید. مرسدس می‌گوید این خودرو مشابه مدل استاندارد است که باید قبل از پایان سال به مشتریان تحویل داده شود.

مرسدس جذاب ۱۰۰ میلیاردی

پس از یک دوره توسعه دشوار، مرسدس AMG One به فروش خواهد رسید. این خودرو از پیشرانه هیبریدی مشتق شده از فرمول یک بهره می‌برد و اگر بخواهید بپرسید، قیمت آن از ۲.۵ میلیون پوند شروع می‌شود و تنها ۲۷۵ دستگاه از آن ساخته خواهد شد.

مرسدس جذاب ۱۰۰

مرسدس-ای ام جی وان از یک موتور ۱.۶ لیتری ۶ سیلندر توربوشارژ ۱۰۴۸ اسب بخاری بهره می‌برد که برگرفته از فناوری پیشرانه F۱ مرسدس است.

مرسدس جذاب ۱۰۰ میلیاردی

منبع: همشهری آنلاین

برچسب ها: مرسدس بنز
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه