bato-adv

معمای تست ضریب هوشی: آیا می‌توانید اشتباه را در ۷ ثانیه تشخیص دهید؟

معمای تست ضریب هوشی: یک ذهن فعال می‌تواند این معما را در عرض ۷ ثانیه حل کند.
کد خبر: ۱۱۴۱۵۰
بازدید : ۴۴۴۶۷
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸

فرادید| در این مسابقه سرگرم کننده، سعی کنید اشتباه را در تصویر شام شکرگزاری خانواده ببینید. آیا می‌توانید اشتباه را در ۷ ثانیه تشخیص دهید؟

به گزارش فرادید؛ این معمای مغزی برای کسانی است که از بازی‌های سرگرم کننده و پازل لذت می‌برند. بازی‌های فکری یک معمای ساده یا یک پازل را جالب‌تر می‌کند، زیرا این بازی‌های فکری با تفکر خلاق حل می‌شوند.

در حین حل این معما‌ها باید از ذهن خلاق استفاده کنید و مسئله را کمی متفاوت تحلیل کنید. بنابراین، ما با یک بازی فکری جالب آمده ایم که در آن باید اشتباه پنهان شده در تصویر مهمانی شکرگزاری را تشخیص دهید.

یک ذهن فعال می‌تواند این معما را در عرض ۷ ثانیه حل کند. لازم است قبل از پاسخ دادن به سوال به تصویر با دقت نگاه کنید:

بازی فکری برای آزمایش ضریب هوشی: آیا می‌توانید اشتباه شام شکرگزاری را در ۷ ثانیه تشخیص دهید؟

متوجه اشتباه تصویر شده اید؟

.

.

.

فرصت کمی باقی است.

.

.

.

پاسخ بسیار ساده، اما در عین حال مشکل است. برای پیدا کردن اشتباه و عبور از چالش، به عکس نگاهی دقیق بیندازید. حالا یک لحظه وقت بگذارید و سعی کنید ببینید آیا چیزی به نظر شما نادرست است یا خیر. احتمالاً بلافاصله متوجه اشتباه نخواهید شد، زیرا جزئیات آن کوچک‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید.

.

.

.

بیشتر دقت کنید.

.

.

.

برخی از پازل‌ها لزوماً به مهارت‌های ریاضی یا تفکر نیاز ندارند، اما آزمون ساده‌ای برای مهارت‌های بینایی شما هستند. این معما پیچیده، اما ساده است. زیرا برای حل آن به زمان و قدرت تفکر کمتری نیاز دارد.

.

.

.

وقت تمام شد.

.

.

.

پاسخ معمای تصویری

در ابتدا ممکن است فکر کنید همه چیز در تصویر درست است. اما پس از چند لحظه، ممکن است بتوانید اشتباه واقعی در تصویر را تشخیص دهید. این اشتباه در تقویم آویزان روی دوار پنهان شده است. روز شکرگزاری در ماه نوامبر جشن گرفته می‌شود؛ نه در اکتبر.

پاسخ معما

برچسب ها: معمای تصویری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv