bato-adv

معمای ضریب هوشی: آیا می‌توانید سگ پنهان شده را در ۷ ثانیه پیدا کنید؟

معمای ضریب هوشی: مأموریت امروز شما در این معمای توهم نوری این است که سعی کنید سگ پنهان شده در میان اسباب بازی‌ها را پیدا کنید. فقط یک نابغه می‌تواند سگ را درعرض ۷ ثانیه تشخیص دهد!
کد خبر: ۱۱۴۳۱۴
بازدید : ۸۵۸۵
۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴

فرادید| در این تصویر سعی کنید سگ پنهان شده را در اتاقی که اسباب بازی‌های زیادی در آن وجود دارد پیدا کنید. افراد با هوش بالاتر از حد متوسط ​​می توانند سگ پنهان را در ۷ ثانیه تشخیص دهند.

به گزارش فرادید؛ توهمات نوری ذهن شما را فریب می‌دهند. برای به چالش کشیدن قدرت بینایی و مهارت تمرکز کردن طراحی شده اند. با تمرین منظم، می‌توانید به سرعت توانایی‌های لازم برای حل توهمات نوری را کسب کنید و به آن‌ها مسلط شوید.

چقدر به قدرت بینایی خود اطمینان دارید؟ این چالش را انجام دهید تا پاسخ خود را بیاید. تصویر را بار دیگر با توجه بیشتری مرور کنید:

معمای توهم نوری
تصویر بالا یک معمای پیچیده است که به عنوان یک بازی فکری برای آزمایش مغز کودکان و بزرگسالان طراحی شده است. توهمات نوری بخشی از حوزه روانکاوی هستند، زیرا تا حدودی نحوه درک شما از اطراف را نشان می‌دهند.

.

.

.


سگ را پیداکردید؟
فقط ۷ ثانیه فرصت دارید.

.

.

.

زمان رو به اتمام است.

.

.

.

شاید پیدا کردن سگ خیلی مشکل به نظر برسد، اما اگر به سمت راست تصویر نگاه کنید، می‌توانید سگ را پیدا کنید. این هم یک راهنمایی کوچک! تشخیص سگ کمی دشوار است، زیرا با رنگ‌های پس زمینه ترکیب شده است.

هنوز دنبال سگ می‌گردید؟

نگران نباشید ما پاسخ را به شما خواهیم گفت.

دیگر زمانی باقی نمانده است.
.

.

.

زمان تمام شد.

.

.

.

پاسخ تست هوش

پاسخ معما

برچسب ها: معمای توهم نوری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv