معمای تست هوش: تنها ۱ درصد می‌توانند کیف پول گمشده مرد را در ۱۱ ثانیه پیدا کنند

معمای تست هوش: فقط ۱۱ ثانیه فرصت دارید تا کیف پول گم شده را پیدا کنید.
کد خبر: ۱۱۴۳۵۷
بازدید : ۹۳۱۱
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲

فرادید| توهمات نوری بخشی از حوزه روانکاوی هستند، زیرا تا حدودی نحوه درک شما از اطراف را نشان می‌دهند. یکی از این تصاویر هوشمندانه را می‌توانید در این مطلب ببینید که کیف پول مردی گم شده و به دنبال آن است. افراد با ضریب هوشی بالا می‌توانند این تست توهم نوری را حل کنند. فقط ۱ درصد از مردم می‌توانند کیف پول پنهان شده دراین تصویر را در ۱۱ ثانیه ببینند.

به گزارش فرادید؛ توهمات نوری ذهن شما را فریب می‌دهند و برای به چالش کشیدن قدرت بینایی و مهارت تمرکز کردن طراحی شده اند. با تمرین منظم، می‌توانید به سرعت توانایی‌های لازم برای حل توهمات نوری را کسب کنید و به آن‌ها مسلط شوید.

برای انجام این تست آماده اید؟

.

.

فقط ۱۱ ثانیه فرصت دارید تا کیف پول گم شده را پیدا کنید.

.

.

یک بار دیگر تصویر را با دقت و تمرکز بیشتری ببینید:

توهم نوری برای تست هوش
تصویر بالا به عنوان یک پازل تصویری برای کودکان و بزرگسالان به اشتراک گذاشته شده است. توهم نوری این تصویر بینندگان را به چالش می‌کشد تا کلید پنهان شده در تصویر را پیدا کنند. ادعا شده است که تنها ۱ درصد از مردم می‌توانند کیف پول پنهان را در این تصویر پیدا کنند.

.

.

.

آیا کیف پول پنهان شده را در ۱۱ ثانیه دیدید؟

.

.

.

عجله کنید.

.

.

.

زمان در حال از دست رفتن است.

.

.

.

اگر تشخیص کیف پول مخفی برای شما دشوار است، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

قبل از آنکه پاسخ را به شما بگوییم آخرین تلاش خود را بکنید.

.

.

.

مطالعات نشان می‌دهد که هر چه بیشتر مغز خود را با پازل‌های دشوار تمرین دهید، باهوش‌تر خواهید بود. توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغزبه ما می‌دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگو‌ها می‌تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند.

.

.

.

وقت تمام شد.

.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری

اگر به تصویر با دقت نگاه کنید، می‌بینید که کیف پول در قسمت بالا سمت راست و پشت زن روی صندلی قرار دارد. کیف پول به طرز ماهرانه‌ای با رنگ زمینه صندلی ترکیب شده است:

پاسخ معما

برچسب ها: معمای توهم نوری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه