هواخواهی خواهرشوهر از عروس

یک اتفاق عجیب در دادگاه خانواده!

زوج پزشک به دادگاه خانواده رفتند تا ازهم طلاق بگیرند. مرد مخالف بود و زن اصرار به جدایی داشت. زن جوان دیگری در صحن دادگاه خانواده با عصبانیت به حمایت از عروس‌شان پرداخت و برادر خود را مقصر اصلی شناخت.
کد خبر: ۱۱۹۱۸
بازدید : ۲۱۱۷۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
زوج پزشک به دادگاه خانواده رفتند تا ازهم طلاق بگیرند. مرد مخالف بود و زن اصرار به جدایی داشت. زن جوان دیگری در صحن دادگاه خانواده با عصبانیت به حمایت از عروس‌شان پرداخت و برادر خود را مقصر اصلی شناخت.
 
به گزارش ایران، 25 بهمن ماه سال جاری در اتاق شعبه 268 دادگاه ونک جوی حاکم بود که تعجب قاضی را هم برانگیخته بود.
 
روی صندلی دو زن نشسته و مرد جوان در صندلی پشت سرشان ساکت سر به زیر انداخته و در حال تماشای این صحنه است. چهره‌ای خونسرد دارد و گاه عصبی می‌شود و به مبارزه می‌پردازد.
 
همسر این مرد نیز در سکوت اشک می‌ریزد و زن دیگری به دفاع از وی پرداخته و رو به قاضی می‌گوید: من نمی‌گذارم فرزاد حق بیتا را بخورد. باید همه حقوق و مهریه‌اش را بدهد. مردی که دنبال خوشگذرانی‌هایش است همان بهتر که نباشد. سپس برمی‌گردد رو به مرد می‌گوید نمی‌گذارم او را اذیت کنی، 10 سال در همه شرایط کنارت بود و حالا نه طلاقش می‌دهی نه سر زندگی‌ات هستی و نه حقوقش را می‌دهی دست از آزار دادن بردار! با صحبت‌های این زن قاضی عموزادی آنها را دعوت به سکوت می‌کند و از زن جوان می‌خواهد فرصت دهد تا برادرش از خودش دفاع کند.
 
فرزاد 35 ساله که توقع نداشت خواهرش به دفاع از عروس خانواده بپردازد گفت من و همسرم پزشک هستیم و در این مدت هیچ چیزی برای بیتا کم نگذاشته‌ام، حتی یک خودروی لوکس 150 میلیونی برایش خریدم درحالی که او حتی گواهینامه ندارد و سوار هم نمی‌شود من زندگی‌ام را دوست دارم و طلاقش نمی‌دهم.
 
زن 33 ساله که تاکنون در سکوت اشک می‌ریخت گفت: من و همسرم 10 سال پیش به عقد هم درآمدیم و زندگی خوبی داشتیم ولی فرزاد هیچ توجهی به من نمی‌کند و اوقات فراغتش را با دیگران می‌گذراند و دائم در حال خوشگذرانی است. فرزاد هم که حرف‌های بیتا را می‌شنید گفت: من همسرم را طلاق نمی‌دهم و فقط 500 میلیون تومان دارم که می‌توانم در قالب مهریه پرداخت کنم.
 
در این لحظه خواهر شوهر بیتا نیز به دفاع از عروس‌شان رو به قاضی گفت: برادرم به زنش ظلم کرده. این حق بیتا نیست. من نمی‌گذارم فرزاد او را بازی دهد و حمایتش می‌کنم. فرزاد حتی از ترسش همه دار و ندارش را به نام مادرمان زده. من خودمم یک زنم، نمی‌گذارم حق او پایمال شود. این رسم زندگی 10 ساله نیست. آنها هر دو تحصیلکرده هستند و از شرایط مالی بسیار خوبی برخوردارند و جایگاه اجتماعی خوبی دارند ولی فرزاد بی‌انصافی می‌کند، اگر قرار نیست او را طلاق دهد با آرامش کنار هم زندگی کنند ولی او این را هم قبول ندارد. قصدش فقط اذیت کردن بیتا است.
 
قاضی حسن عموزادی با شنیدن اظهارات این خانواده، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد تا رأی را صادر کند این درحالی است که مهریه زن جوان 114 سکه بهار آزادی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین