بیت‌کوین ماند و اتریوم صعود کرد

پس از گزارش روز جمعه حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده، اتریوم نزدیک به سطح مقاومت کلیدی ۱۷۰۰ دلار در روز شنبه معامله شد.
کد خبر: ۱۲۱۲۶۵
بازدید : ۳۸۹۵
۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۷

گزارش دیروز نشان داد که در ژانویه ۵۱۷۰۰۰ شغل به اقتصاد ایالات متحده اضافه شد که بهتر از ۱۸۵۰۰۰ شغلی است که بسیاری انتظار داشتند.

بیت کوین (BTC) برای شروع آخر هفته پایین‌تر حرکت کرد، زیرا معامله گران به سود‌های خود پس از صعود اخیر به بالاترین سطح شش ماهه اکتفا کردند. به دنبال بالاترین قیمت ۲۳،۶۷۸.۱۰ دلار در روز جمعه، BTC/USD در اوایل جلسه شنبه به پایین‌ترین سطح روزانه ۲۳،۲۷۹.۹۶ دلار سقوط کرد.

کاهش امروز باعث سقوط بیت کوین برای سومین روز متوالی می‌شود و به دنبال بالاترین رقم روز پنجشنبه ۲۴۲۶۲ دلاری رخ می‌دهد که بالاترین نقطه بیت کوین از اوایل آگوست سال گذشته بود.

در نتیجه کاهش اخیر، شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه بیت کوین (RSI) اکنون روی ۶۸.۴۱ است. این مقدار اندکی بالاتر از یک نقطه حمایت در ۶۸.۰۰ است، که سطحی است که از ۱۱ ژانویه شکسته نشده است.

اگر این کف در جلسه امروز نتواند حفظ شود، احساسات نزولی احتمالاً به افزایش خود ادامه خواهد داد و قیمت‌ها را در این روند به زیر ۲۳۰۰۰ دلار خواهد رساند.

از سوی دیگر، اتریوم (ETH) در روز شنبه اندکی بالاتر رفت و در این روند نزدیک به سطح مقاومت ۱۷۰۰ دلاری باقی ماند. ETH/USD برای شروع آخر هفته به بالاترین رقم ۱۶۷۰.۷۰ دلار رسید، زیرا دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از پایین‌ترین سطح روز جمعه با ۱۶۳۴.۴۹ دلار فاصله گرفت.

پس از افزایش به ۱۷۱۴ دلار در روز پنجشنبه، که قوی‌ترین نقطه اتریوم از سپتامبر بود، قیمت‌ها به سمت تثبیت حرکت کردند.

برچسب ها: بیت کوین
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه