مبلغ و زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت ۱۴۰۱

در مورد زمان پرداخت سود سهام عدالت اسفند 1401 نیز به نظر می‌رسد که سازمان بورس، واریزی‌ها را به هفته آخر اسفند ماه موکول کند. اما اگر این سازمان نتواند سود شرکت‌ها را تا اوایل هفته آینده جمع آوری کند، احتمال موکول شدن واریزی‌ها به فروردین ماه نیز وجود دارد.
کد خبر: ۱۲۴۸۸۶
بازدید : ۳۴۱۳۸۵
۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲

فرادید| سود سهام عدالت ۱۴۰۰ که پرداخت مرحله آن در روز چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ انجام شد، با رسیدن به واپیسن روز‌های اسفند ماه به اجرایی شدن مرحله دوم پرداختی‌ها نزدیک می‌شود. اما هنوز وزارت اقتصاد و سازمان بورس اعلام نکرده اند که واریزی‌ها چه روزی خواهد بود.

به گزارش فرادید، در مرحله اول پرداخت سود سهام عدالت، به دارندگان برگه سام عدالت ۴۵۲ هزار تومانی مبلغ ۵۱۰ هزار تومان، دارندگان برگه ۴۹۲ هزار تومانی مبلغ ۵۵۵ هزار تومان و دارندگان برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی مبلغ ۶۰۰ هزار تومان رسید. افرادی که برگه یک میلیون تومانی سهام عدالت در دست داشتند، یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان سود پرداخت شد.

البته سهامدارانی که در سال‌های قبل ۳۰ درصد دارایی سهام خود را به فروش رساندند، تقریبا دریافتی سودشان نیز ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد.

سود سهام عدالت ۱۴۰۱ کی واریز می‌شود؟

برخی مدیران استانی وزارت اقتصاد و دارایی درباره مبلغ واریزی سود مرحله دوم سهام عدالت می‌گویند که پرداختی‌ها به همان میزان مرحله اول است. در چنین شرایطی باز هم سهامداران مبلغی مابین ۵۱۰ هزار تومان تا  یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان  سود دریافت خواهند کرد.

در مورد زمان پرداخت سود سهام عدالت نیز به نظر می‌رسد که سازمان بورس، واریزی‌ها را به هفته آخر اسفند ماه موکول کند. اما اگر این سازمان نتواند سود شرکت‌ها را تا اوایل هفته آینده جمع آوری کند، احتمال موکول شدن واریزی‌ها به فروردین ماه نیز وجود دارد.

برچسب ها: سود سهام عدالت
نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۵
2
0
کاش زودتر سود رو بدن
جواد
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۵
ای کاش
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه