(ویدئو) فرار معجزه‌آسای کل آب‌دوست از چنگال تمساح

یک کل آب‌دوست که در میان آرواره های قدرتمند تمساح گرفتار شده بود موفق شد به هر شکل ممکن جان سالم به در ببرد.
کد خبر: ۱۲۵۳۶۶
بازدید : ۶۵۳
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲

فرادید| مایک جانسون، یک بازنشسته ۷۳ ساله، با یک مبارزه برای بقا برخورد کرد. به قول خودش او از تجربه‌اشمی‌گوید که شاهد این نبرد اراده‌ها بین تمساحی بود که به پای یک کل آب‌دوست چسبیده بود.

به گزارش فرادید؛ مایک جانسون می‌گوید: ما در حال رانندگی به سمت ساتارا بودیم و در سد توقف کردیم تا نگاهی بیندازیم. در انتهای سد صدا‌هایی شنیده می‌شد. با اینکه فکر می‌کردیم اسب آبی است، ابتدا توجه زیادی به آن نکردیم، اما وقتی چند کل آب‌دوست ظاهراً آشفته ظاهر شدند و دیدیم یکی با چیزی درگیر است، یک لنز ۵۰۰ میلی متری به دوربینم وصل کردم تا بهتر ببینم چه چیزی است. 

از طریق لنز دیدم که یک تمساح بود که به پای یک کل آب‌دوست چسبیده بود. تمساح سعی می‌کرد آن را به داخل آب بکشد. آماده نبودن دوربین روی گیمبال، در آن فاصله ثابت نگه داشتن دوربین و یافتن بهترین تصویر بسیار دشوار بود.
 

وقتی کل آب‌دوست خسته شد، تمساح موفق شد آن را به لبه آب بکشد، کل آب‌دوست برای مدتی بی‌حرکت دراز کشید. پس از یک نفس کوتاه، زمانی که تمساح برای تغییر موضع اقدام کرد کل آب‌دوست موفق شد پای خود را از آروا‌ه‌های شکارچی خارج کند. اما پای جلویش شکسته بود.

ما از دیدن نبرد برای بقا هیجان‌زده بودیم، اما در عین حال از دیدن کل آب‌دوست بی‌حرکت غمگین بودیم.

برچسب ها: تمساح حیات وحش
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه