دختر اهوازی در حین جراحی زیبایی جان باخت!

تیم پزشکی اقدامات لازم از جمله اکوی قلب را انجام دادند، اما آمبولی راه خروجی بطن را مسدود کرد و ساعت ۲۱ فوت او اعلام شد.
کد خبر: ۱۲۶۷۷۰
بازدید : ۸۳۲۷
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۱

رییس بیمارستان میلاد اهواز جزییات فوت یک دختر ۲۳ ساله اهوازی حین جراحی زیبایی در این بیمارستان را تشریح کرد. دکتر عبدالحکیم آباریان بیان‌کرد: عمل زیبایی این زن جوان چهارشنبه از ساعت ۱۵ آغاز شد و ساعت ۱۹ کارکرد قلب و تنفس وی مختل شد. وی افزود: تیم پزشکی اقدامات لازم از جمله اکوی قلب را انجام دادند، اما آمبولی راه خروجی بطن را مسدود کرد و ساعت ۲۱ فوت او اعلام شد.

آباریان با اشاره به بررسی تیم پزشکی در نشست صبح روز پنجشنبه با حضور اعضای تیم پزشکی این عمل جراحی بیان کرد: گزارش عمل در اختیار معاونت درمان قرار گرفت، اما هنوز عامل موثر در فوت این دختر جوان مشخص نشده است.

رییس بیمارستان میلاد اهواز گفت: کالبد شکافی توسط پزشک قانونی انجام شد و نتیجه در روز‌های آینده اعلام می‌شود. وی با بیان اینکه کادر بیمارستان در جریان این اتفاق را کاملا حرفه‌ای عنوان کرد و گفت: در صورت وجود قصور انسانی تمام پرونده با نظر معاونت درمان شفاف سازی خواهد شد و بدون هیچ گذشتی هرگونه خطایی اعلام و برخورد لازم صورت می‌گرد.

بر اساس این گزارش در سال ۱۴۰۰ نیز یک دختر جوان اهوازی در حین عمل جراحی زیبایی جان خود را از دست داد.

منبع: همشهری آنلاین

برچسب ها: جراحی زیبایی
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه