تجاوز به زن جوان در آسانسور

تجاوز به زن جوان در آسانسور

هنگامی که خانم "برندا رامون " به همراه پسر خود " آنتونی " 19 ساله برای تماشای خبر عصر نشستند. در یک خبر که فیلمی از یک جنایت کار متجاوز به یک زن نشان داده شد و خبر از پیگرد قانونی او داده شد.
کد خبر: ۱۳۴۷۵
بازدید : ۹۹۰۹
۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
یک مادر اهل "نیویورک امریکا " برای فرار پسر متجاوز خود از چنگال پلیس متهم شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، هنگامی که خانم "برندا رامون " به همراه پسر خود " آنتونی "  19 ساله برای تماشای خبر عصر نشستند. در یک خبر که فیلمی از یک جنایت کار متجاوز به یک زن نشان داده شد و خبر از پیگرد قانونی او داده شد.
 
خانم "رامون" متوجه شد که مجرم در فیلم پسرش است که در کنار او نشسته بود. بنابراین هراسان همسرش را از خواب بیدار می کند تا بتواند به کمک یکدیگر پسرشان را فرارای دهند.
 
تجاوز به زن جوان در آسانسور
پدر متهم آقای "فرانکلین" در گزارش خود به پلیس گفت: این شوکه کننده است که پسرت را برای موارد که از آن خبر نداری مجرم و تحت تعقیب ببینی.
 
او در ادامه افزود: "آنتونیو" پسری خوب و دانشجوی کالج است و شب ها مشغول به کار است.
 
در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که جنایتکار پس از دیدن قربانی که یک خانم 33 ساله بود در مترو "میدتون"  او را تعقیب و پس از رسیدن قربانی به ساختمان محل زندگی اش در حالی که سوار آسانسور شد "آنتونیو" به همراه او وارد اسانسور شد وبه او حمله ور و  او را مورد تعرض خود قرار داد.
 
پس از بازشدن درب آسانسور قربانی موفق به فرار شد و پس از رفتن به آپارتمانش با پلیس تماس گرفت.
 
دوربین های ساختمان این متعرض بی شرم را رصد کرد وپلیس از طریق آن توانست "آنتونیو" را که  به کمک ماردش به مرز فرار کرده بود را در روز چهارشنبه دستگیر کرد.
 
گفتنی است،او در دادگاه به اتهام تجاوز و ضرب وشتم محاکمه خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه