اطلاعیه پلیس دربازه چهارشنبه سوری

اطلاعیه پلیس دربازه چهارشنبه سوری

نیروی انتظامی در آستانه چهارشنبه آخر سال با صدور اطلاعیه ای از برخورد با هنجارشکنان مراسم چهارشنبه سوری خبر داد.
کد خبر: ۱۳۵۹۲
بازدید : ۶۳۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
نیروی انتظامی در آستانه چهارشنبه آخر سال با صدور اطلاعیه ای از برخورد با هنجارشکنان مراسم چهارشنبه سوری خبر داد.
 
به گزارش میزان، نیروی انتظامی همزمان با فرا رسیدن آخرین چهارشنبه سال (چهارشنبه سوری) در راستای کاهش صدمات و خسارات، حفظ نظم و امنیت جامعه، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.
 
متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:
 
بلوغ فرهنگی و اجتماعی مردم قانونمند ایران اسلامی در سالهای اخیر به کاهش چشمگیر خسارات، لطمات جانی و مالی ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال منتج شده است.
 
کاهش صدمات جانی و مالی ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال، بیانگر افزایش همدلی و همراهی صمیمانه تمامی اقشار جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان با نیروی انتظامی و توجه به آموزش‌های ارائه شده از سوی ناجا، سازمان‌های همکار و رسانه‌ها بوده است.
 
تجربه تلخ خانواده‌ها در پس رفتارهای غیرقانونی و ناهنجار برخی افراد که مخل نظم و امنیت هستند، اراده نیروی انتظامی را در برخورد با هنجارشکنان تقویت و دو چندان کرده است و خرید و فروش مواد خطرآفرین، انفجاری و احتراقی که نظم و آرامش جامعه و شهروندان را مخدوش می‌نماید، ممنوع بوده و با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد شد.
 
در این اطلاعیه با بیان اینکه اهتمام نیروی انتظامی بر تأمین امنیت فرد فرد جامعه است، با اعلام برخورد جدی پلیس با هنجارشکنان و تمامی کسانی که مترصد ایجاد ناامنی برای هموطنان هستند، تاکید شده است؛ قانون‌شکنی و ایجاد مزاحمت در هیچ آیین و فرهنگی پذیرفته نیست و پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ آماده دریافت گزارشات مردمی است.
 
برهمین اساس نیروی انتظامی برای پاسداشت حقوق شهروندان و در راستای کاهش حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال با تاکید بر کوچه محوری از مردم عزیز و شریف خصوصاً تمامی والدین می‌خواهد تا در چهارشنبه پایانی سال در کنار فرزندان خود و با نظارت و کنترل دقیق آن‌ها از بروز حوادث تلخ و ناگوار پیشگیری کنند.
 
در پایان این اطلاعیه آمده است: امیدواریم، امسال نیز همچون سنوات گذشته با همکاری و همیاری شهروندان با پلیس و در سایه امنیت و آرامش، روزهای پایانی سال را با کمترین حوادث سپری کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین