سلطان جاده‌ها برمی‌گردد
بی ام و X6 می‌تواند یک اتومبیل بی‌نقص باشد

سلطان جاده‌ها برمی‌گردد

بی ام و X6 به عقیده اکثر خودرو سواران حرفه‌ای می‌تواند یک اتومبیل بی‌نقص باشد. شرکت بی ام و حالا نسل بی ام و X6 به عقیده اکثر خودرو سواران حرفه‌ای می‌تواند یک اتومبیل بی‌نقص باشد. شرکت بی ام و حالا نسل دوم مدل X6 را معرفی کرده است. دوم مدل X6 را معرفی کرده است.
کد خبر: ۱۴۱۸
بازدید : ۱۴۷۷
۲۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
فرادید| بی ام و X6 به عقیده اکثر خودرو سواران حرفه‌ای می‌تواند یک اتومبیل بی‌نقص باشد. شرکت بی ام و حالا نسل دوم مدل X6 را معرفی کرده است.
 
به گزارش فرادید*، بی ام و پیش‌تر مدل قبلی X6 را به بازار هند عرضه کرده بود. حالا این غول خودروسازی قصد دارد مدل 2015 این مدل را هم به بازار هند عرضه کند. شرکت بی ام و از توانایی نسل دوم X6 بسیار راضی است و به همین دلیل لقب «سلطان جاده» را به آن داده است.
 
مدل 2015 نسبت به مدل سال گذشته کمی جسورتر و البته اسپرت است تا با جاده‌های هند سازگاری بیشتری داشته باشد. گفتنی است موتور مدل عرضه شده برای بازار هند فقط از نوع دیزلی است. موتور دیزیلیِ توربوی دوقلوی X6 بسیار قدرتمند است. حداکثر نیروی گشتاوری آن 600 نیوتن متر و 306 اسب بخار هم قدرت دارد. قدرت این موتور با استفاده از سیستم BMW xDrive AWD  و توسط یک گیربکس اتوماتیک هشت دنده به تمام چرخ‌ها ارسال می‌شود. ترکیب قدرتمند موتور و گیربکس نسل دوم بی ام و X6 بسیار موفق بوده است. سرعت مدل جدید بی ام و X6 تنها در 5.8 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر رسیده و نهایت سرعت آن نیز 240 کیلومتر بر ساعت است.
 
از مدل 2015 بی ام و X6 در ماه ژوئن امسال رونمایی شد. ظاهر این خودرو از جمله طرح چراغ‌های جلوی و سپرهای آن نسبت به مدل سال گذشته آن به کلی تغییر کرده است. مدل 2015 همچنین در چهار رنگ و با چرخ‌های 17، 18 و 20 عرضه شده تا سلیقه‌های متفاوت را راضی نگه دارد. البته طراحی داخلی هم از تغییرات جدید در امان نمانده است.
 
اگر بخواهیم دقیقا ابعاد این شاسی‌بلند شکیل شرکت بی ام و را بدانید، باید بگوییم که طول آن 4909 میلی‌متر، عرض آن 1989 میلی‌متر و ارتفاع آن نیز 1702 میلی‌متر است. بنابراین می‌توان گفت که 34 میلی‌متر به طول، چهار میلی‌متر به عرض و 12 میلی‌متر نیز به ارتفاع آن نسبت به مدل قبلی اضافه شده است. مدل 2015 بی ام و X6 تا دو هفته دیگر در هند عرضه خواهد شد.

BMW X6 SUV 2015
BMW X6 SUV 2015

منبع: rushlane
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه