انفجار؛ عامل سقوط هواپیمای مصری

انفجار؛ عامل سقوط هواپیمای مصری

نتایج بررسی های انجام شده بر روی باقی مانده اجساد به دست آمده از محل حادثه پرواز 804 هواپیمایی مصر اعلام شد.
کد خبر: ۱۷۹۸۸
بازدید : ۸۶۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷
نتایج بررسی های انجام شده بر روی باقی مانده اجساد به دست آمده از محل حادثه پرواز 804 هواپیمایی مصر اعلام شد.
 
به گزارش ایرنا یک مقام پزشکی قانونی مصر اعلام کرد که بررسی های انجام شده بر روی باقی مانده اجساد به دست آمده از محل حادثه پرواز 804 هواپیمایی مصر بر وقوع انفجار در داخل این هواپیما دلالت دارد.
 
به گزارش روز سه شنبه خبرگزاری آسوشیتدپرس، یک مقام پزشکی قانونی مصر که خواست نامش فاش نشود گفت که تکه هایی اجزای بدن قربانیان پرواز 804هواپیمایی مصرکه از محل حادثه جمع آوری شده اند نشان می دهد که وقوع یک انفجار در داخل هواپیما باعث سقوط آن شده است.
 
این مقام مصری عضو گروهی است که مسئولیت تحقیق درباره عامل سقوط هواپیما را بر عهده گرفته است. وی شخصا بقایای اجساد قربانیان را در سردخانه ای در قاهره بررسی کرده است.
 
این مقام مصری گفت که همه 80 قطعه ای که تاکنون به قاهره منتقل شده اند کوچک هستند و حتی یک عضو کامل بدن مثل یک دست یا یک سر را نمی توان در میانشان دید. وی اضافه کرد که توجیه منطقی این وضعیت وقوع انفجار در هواپیما است.

هواپیمای ایرباس 320 مصر اوایل روز پنجشنبه در حالی که از پاریس به مقصد قاهره در حرکت بود در دریای مدیترانه سقوط کرد و همه 66 سرنشین آن کشته شدند.
 
گروه تروریستی داعش مدعی شده که عامل سقوط این هواپیما بوده است.
 
دولت مصر اعلام کرده است که هنوز برای اظهار نظر رسمی درباره دلیل حادثه زود است. عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر اخیرا گفت که سناریوهای متعددی را می توان در نظر گرفت و همه آن ها محتمل به نظر می رسند. اما اظهارنظر قاطع در این خصوص زمان زیادی می برد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین