رزرو هتل های مشهد

رزرو هتل های مشهد

مشهد یکی از شهر های بزرگ ایران دارای بیشترین تعداد هتل و هتل آپارتمان و واحد اقامتی در خود می باشد. مسئله ای که در کنار ایجاد رقابت برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب برای مسافران، بحث یک انتخاب مناسب با توجه به بودجه و نیاز های متفاوت را مطرح می سازد.
کد خبر: ۱۸۳۰۱
بازدید : ۷۹۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳
رپرتاژ آگهی؛ مشهد یکی از شهر های بزرگ ایران دارای بیشترین تعداد هتل و هتل آپارتمان و واحد اقامتی در خود می باشد. مسئله ای که در کنار ایجاد رقابت برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب برای مسافران، بحث یک انتخاب مناسب با توجه به بودجه و نیاز های متفاوت را مطرح می سازد.

پارامتر های زیادی در انتخاب هتل دخیل هستند. مهم ترین مسئله در این انتخاب برای بسیاری از عزیزان زائر، بحث بودجه می باشد، هتلی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب در شهر مشهد.

مسائل مهم دیگری که پایاپای هزینه ی سفر در انتخاب هتل مناسب، حائز اهمیت هستند، کیفیت خدمات و فاصله هتل تا حرم امام رضا(ع) می باشد. بنابراین نیاز به سامانه ای اختصاصی جهت بررسی و مقایسه این پارامترها در شهر مشهد احساس می شد.

نیازی که گروه رزرواسیون زواران را بر آن داشت که دست به عمل شده و سامانه ای جامع و برطرف کننده تمامی نیاز ها برای  رزرو هتل های مشهد طراحی کند. سیستمی با ارائه نقشه های مسیر، تصاویر بروز، قیمت های مناسب، معرفی خدمات و امکان رزرو آنلاین.

یک اتفاق خوب برای عاشقان و دوستداران امام هشتم (ع) و مسافرین مشهد مقدس راه اندازی سامانه رزرواسیون هتل های مشهد به نام زواران می باشد. 

زواران پا را فراتر گذاشته و خدماتی نوین و منحصر به فرد برای زائرین امام هشتم (ع) ارائه میدهد. خدماتی مانند امکان رزرو هتل فقط با پرداخت مبلغ حدودی یک شب از حق رزرو هتل، ارائه راه حل های مناسب برای کنسلی ها و برگشت کامل پول، ارائه ضمانت قیمت و پشتیبانی رزرو از جمله خدمات نوین این سامانه می باشد.

قیمت ها در این سامانه بسیار مناسب بوده و شاید در کمتر سامانه آنلاین بتوان رزرو با این قیمت انجام داد.

چرا زواران؟
زوران تنها سیستم رزوراسیونی می باشد که در آن مسافران می توانند با پرداخت حق رزرو حدود یک شب، تمام مدت اقامت خود را رزرو نمایند.

با ارائه تاییده رزرو هتل (واچر) دریافتی از سایت زواران به شرکت های گردشگری و توریستی طرف قرارداد می‌توانید از تخفیفات ویژه و خدمات اختصاصی مشترکین زواران بهره بگیرید.

همچنین وب سایت زواران مزین به نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین