مشگین‌شهر سفیدپوش شد

مشگین‌شهر سفیدپوش شد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در هفتاد و یکمین روز از فصل بهار بارش رگبار تگرگ شهرستان مشگین‌شهر را سفیدپوش کرد.
کد خبر: ۱۸۴۵۴
بازدید : ۱۲۴۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۳
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در هفتاد و یکمین روز از فصل بهار بارش رگبار تگرگ شهرستان مشگین‌شهر را سفیدپوش کرد.
 
علی دولتی‌مهر اظهار داشت: در هفتاد و یکمین روز از فصل بهار شاهد بارش تگرگ و رگبار باران در شهرستان مشگین‌شهر بودیم به طوری که تداوم بارش تگرگ در این شهرستان مناطق مختلف آن و ارتفاعات کوه سبلان را سفیدپوش کرد.
 
وی با اشاره به اینکه امروز ارتفاعات شهرستان مشگین‌شهر نیز شاهد بارش برف بود، افزود: بارش تگرگ 16 میلی‌متری امروز در مشگین‌شهر به طور تخمینی نیم ساعت طول کشید که موجب آبگرفتگی معابر و خیابان‌های محلی این شهرستان شد که به دنبال این رویداد تردد خودروها و عابرین در معابر با مشکل مواجه بود.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: اخطاریه سازمان هواشناسی استان اردبیل در رابطه با احتمال تگرگ و رگبار از سه روز پیش اعلام شده بود و پیش‌بینی احتمال بارش تگرگ و رگبار باران در این شهرستان وجود داشت که به مسئولان مربوطه به طور کامل اطلاع‌رسانی شده بود.
 
دولتی‌مهر تصریح کرد: احتمال رگبار باران و تگرگ تا روز جمعه در استان اردبیل به ویژه مشگین‌شهر پیش‌بینی می شودو سازمان هواشناسی در سریع ترین زمان ممکن پیشگیری‌های لازم را در خصوص شرایط جوی اعلام می‌کند و هیچ گونه مشکلی در این رابطه وجود ندارد.
 
وی گفت: با راه‌اندازی رادار هواشناسی در استان اردبیل شاهد پیش‌بینی‌های دقیق و سریع می‌شویم که این رادار دهه فجر امسال در استان اردبیل به طور کامل راه‌اندازی می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین